Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem” w Warszawie!

10 stycznia 2018 roku w Arenie Ursynów na ulicy rtm. Witolda Pileckiego 122 w Warszawie odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jeżeli jesteś przyszłą mamą lub spodziewającym się potomka tatą to te warsztaty są dla Ciebie! Zapraszamy przyszłych rodziców wraz z osobą towarzyszącą. Zapisy już trwają na stronie Familie.pl!

 

Familie organizuje „Przygodę z macierzyństwem” od kilku lat w całej Polsce, starając się wspierać rodziców i przekazywać im cenną wiedzę. Inicjatywę założyły przed laty zaangażowane mamy, które wiedzą jak ważne są tematy: zdrowia w ciąży, porodu, połogu i pierwszych miesięcy życia dziecka. Przygotowaliśmy dla Was wykłady i merytoryczne spotkania z ekspertami, na których będziecie mogli zadać każde nurtujące Was pytanie i indywidualnie porozmawiać ze specjalistami, tak by rozwiać wszystkie swoje wątpliwości. Wystąpią m.in.:

  • Ratowniczka medyczna Maria Pastuszko – to niezwykle ważne, by przyszli rodzice umieli odpowiednio zareagować w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia dziecka. Pani Maria na specjalnym dziecięcym fantomie zademonstruje podstawy pierwszej pomocy i opowie o tym jak jej skutecznie udzielać.

 

  • Ekspert Polskiego Banku Komórek Macierzystych – opowie Wam o popularnej teraz metodzie bankowania, przechowywania krwi pępowinowej. Czy metoda ta jest skuteczna? Na specjalnie przygotowanym stanowisku będzie mogli zadać ekspertowi wszystkie pytania. Ponadto do wygrania w konkursie będą bony zniżkowe o wartości 600 zł na bankowanie krwi pępowinowej!

W podziękowaniu za uczestnictwo mamy dla Was prezent. Na każdą mamę czekają upominki!

Ze względu na Waszą wygodę i przygotowane podarunki liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zapisów już teraz!

Więcej szczegółów oraz zapisy: www.familie.pl, zakładka „Warsztaty” lub bezpośrednio pod linkiem:

http://www.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-Przygoda-z-macierzynstwem-w-Warszawie-juz-ruszaja,12751,1.html

„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży, 10 stycznia 2018 roku w Arenie Ursynów na ulicy rtm. Witolda Pileckiego 122 w Warszawie od godziny 16.

Do zobaczenia!

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: