Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”– pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu!

2 grudnia w Poznaniu odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Eksperci oraz konkursy czekają. Do wygrania m.in. łóżeczko dla dziecka o wartości 399 zł! Jeżeli jesteś przyszłą mamą lub spodziewającym się potomka tatą to te warsztaty są dla Ciebie! Zapraszamy przyszłych rodziców wraz z osobą towarzyszącą. Zapisy już trwają na stronie familie.pl!

 

Familie z cyklem warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”, stworzonym przed laty przez zaangażowane mamy, podróżuje po Polsce. Tym razem odwiedzamy Poznań, by wraz ze ekspertami, położnymi i specjalistami zawodowo zajmujący się tematyką rodzicielską spotkać się z przyszłymi rodzicami. Chcemy podzielić się z Wami zebraną przez lata wiedzą i doświadczeniem, pomóc w przygotowaniach na nadejście maluszka oraz odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Przygotowaliśmy wiele ciekawych prelekcji i niespodzianek, wystąpią m.in.:

  • Doktor Joanna Gzik – pediatra z długoletnim stażem z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej opowie o tym, dlaczego warto stosować leki homeopatyczne, które w naturalny sposób pobudzają mechanizmy obronne organizmu i przyspieszają proces zdrowienia.
  • Pani Monika Huntjens – Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka doradzi rodzicom, co robić by niemowlak spokojnie spał, a rodzice nie byli przemęczeni nocnym czuwaniem.
  • Ekspert Polskiego Banku Komórek Macierzystych opowie Wam o popularnej teraz metodzie bankowania, przechowywania krwi pępowinowej.

 

Na warsztatach będzie czas na indywidualne konsultacje rodziców ze specjalistami. Czeka na Was również mnóstwo atrakcji i konkursy ze wspaniałymi nagrodami, takimi jak: łóżeczko dla dziecka o wartości 399 zł, kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, zestaw pościeli oraz bon na bankowanie krwi pępowinowej o wartości 600zł.

Dla każdej mamy, w podziękowaniu za udział, przygotowaliśmy upominki – wyprawkę pełną przydatnych prezentów!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na Waszą wygodę i przygotowane podarunki liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zapisów!

Warsztaty odbędą się 2 grudnia, w godz. 11-15 w Concordia Design na ul. Zwierzynieckiej 3.

Więcej szczegółów oraz zapisy: www.familie.pl, zakładka „Warsztaty” lub bezpośrednio pod linkiem:

http://www.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-przyszlych-rodzicow-Przygoda-z-macierzynstwem-wez-udzial-w-pierwszym-takim-wydarzeniu-w-Poznaniu,12614,1.html

Do zobaczenia na „Przygodzie z macierzyństwem”.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: