Bambusowe chusteczki do czyszczenia akcesoriów dla dzieci

Nawilżające oraz antybakteryjne działanie bambusa sprawia, że są to produkty rekomendowane dla niemowląt, osób z alergiami oraz osób z bardzo wrażliwą skórą.
Zostały przeprowadzone niezależne badania, które wykazały, że stosowanie naturalnych bambusowych chusteczek nie powoduje najmniejszych podrażnień ani uszkodzeń naskórka u 100% badanych.

 

 

Chusteczki nawilżane MAMO w przeciwieństwie do chusteczek z tworzywa sztucznego są całkowicie biodegradowalne już po 21 dniach.

Naturalne, ekologiczne i antyalergiczne produkty dla dzieci zyskują coraz większą popularność w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji oraz wielu innych krajach.

Pierwszym produktem pod marką MAMO są Bambusowe chusteczki do czyszczenia akcesoriów dla dzieci.

Specjalistyczne chusteczki nawilżane do czyszczenia smoczków, gryzaków, zabawek stworzone są w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. Skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami, a przy tym są bezpieczne dla maluchów.

Bambusowe chusteczki nawilżane MAMO nie są i nie muszą być wybielane – włókno bambusowe zawiera naturalny środek antybakteryjny, który nadaje im białego koloru.

Naturalny skład sprawia, że przedmioty takie jak gryzaki czy smoczki mogą zostać podane dziecku od razu po użyciu chusteczek.

Chusteczki bambusowe MAMO sprawdzą się do czyszczenia smoczka i zabawek ale również: butelek, krzesełek dziecięcych oraz każdej powierzchni przy której maluch się znajduje.

Praktyczne i wygodne w użyciu opakowanie sprawia, że chusteczki bambusowe MAMO długo zachowują swoje właściwości. Kształt opakowania został zaprojektowany tak, aby z łatwością można było mieć je zawsze pod ręką – w torebce lub plecaku.

Chusteczki nawilżane MAMO do smoczków, gryzaków, zabawek są przyjazne dla środowiska, ulegają biodegradacji w ciągu 21 dni.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: