Anna Lund – polska marka ze szwedzkim rodowodem

Anna Lund to marka założona przez Polkę mieszkającą na co dzień w Szwecji, z myślą o stworzeniu dla innych kobiet możliwości wyrażania siebie poprzez ubiór. Zgodnie z ideą slow fashion w premierowej kolekcji znajdziemy odzież, która wyróżnia się ponadczasowymi krojami i wzorami, jak również komfortem noszenia i jakością użytych materiałów. Markę Anna Lund można opisać w czterech słowach: minimalizm, ponadczasowość, kobiecość i komfort.

 

 

 

 

Estetyka i komfort

W kolekcji marki można znaleźć zarówno sukienki, jak i spodnie czy klasyczne bluzki. Wówczas niezależnie od preferencji każda z kobiet może znaleźć coś dla siebie. Ponadto, to co kobiety cenią sobie najbardziej, w ubraniach marki nie znajdziemy grama sztuczności, zaś to jak ubranie się układa i zachowuje po praniu jest dla założycielki marki priorytetem, który dokładnie sprawdza przed wypuszczeniem kolekcji.

Polska produkcja

Nurt slow fashion jest bliski projektantce marki, która jest Polką mieszkającą w Szwecji. Od lat propaguje proekologiczny tryb życia. Kolejnym obszarem jej działań jest moda, w której ważne jest zrównoważone działaniu i odpowiedzialnym podejściu. To jakich wyborów dokonujemy dzisiaj, wpływa na nasze jutro, dlatego warto wybierać takie projekty, które mają ponadczasowy styl i będą służyć przez wiele kolejnych lat.

Marki slow fashion stawiają na jakość materiałów oraz zrównoważoną produkcję. Ważne są również fasony i wygodę noszenia. Sięgając po odzież zaprojektowaną i wykonaną w Polsce, rezygnujemy ze wspierania firm praktykujących wyzysk pracowników skąd pochodzą masowo produkowane ubrania – mówi Anna Lund, projektantka marki.

Gwarancja jakości

Warto podkreślić, że oferta marki Anna Lund to projekty tworzone z wysoką dbałością o szczegóły. Ogromną uwagę przykłada się do każdego detalu, co wpływa się na jakość wykonania i komfort użytkowania. Wybierając tę markę wybieramy zrównoważoną modę, która nie tylko posłuży latami, ale przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych naszej planety.

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: