Agnieszka Nortey zaprasza na terapię ubraniami

Agnieszka Nortey, znana stylistka i autorka książki “Stylowa królowa” zaprasza na herbatkę i rozmowy o kobiecym wyglądzie i samopoczuciu.

 

 

Często podczas rozmów z kobietami słyszę to pytanie: Agnieszka, czy Ty jesteś także psychologiem? Lub stwierdzenia, które słyszę np. podczas przeglądu szafy: Agnieszka, Ja dopiero teraz zrozumiem o czym rozmawiałyśmy wcześniej, kiedy jestem już w tym procesie i doświadczam zmian. 

Obserwując kobiety, które zgłaszały się do mnie, kobiety z którymi miałam przyjemność przebywać. Pomagać podczas wspólnych zakupów, przeglądu szafy czy też przechodzić z nimi cały proces zmian wizerunkowych. Bardzo często zauważam jakich zmian doświadczają. Dzięki dobraniu ubrań w taki sposób, aby były z nimi harmonijne, spójne – kobieta naprawdę zaczynają czuć się dobrze.

Zauważyłam, że bardzo często nawet sam proces przeglądania ubrań podczas przeglądu szafy powodował to, że kiedy miały już dobrane dla siebie ubrania, które były, spójne i harmonijne z nimi, czuły się bardziej szczęśliwsze, miały więcej energii każdego dnia, więcej tej pewności siebie, a dzięki temu wprowadzały nowe zmiany na lepsze do swojego życia np. zmieniały pracę, wprowadzały nowe pomysły do swoich firm, stawały się bardziej odważniejsze.

Każda z nas jest inna i każda z nas będzie czuła się dobrze w innych ubraniach. To jest fajne, że jesteśmy różnorodne. Masz wtedy większą motywację do działania każdego dnia. Masz poukładane w szafie, nie ma chaosu, który przenosi się na życie codzienne.

Jestem bardzo ciekawa czy Ty odczuwasz zmianę samopoczucia wtedy, kiedy ubierzesz się tak jak lubisz?

Daj proszę znać w komentarzu pod filmem, porozmawiajmy.

Miłego oglądania przy pysznej herbatce:  https://www.youtube.com/watch?v=7WNfDe_l75s 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: