2500 tulipanów za jeden uśmiech już w najbliższą niedzielę w samym sercu Krakowa!

8 marca mieszkanki Krakowa zostaną obdarowane tulipanami podczas niecodziennego happeningu przygotowanego przez Dawida Łasuta.  W Dzień Kobiet na Rondzie Mogilskim rozdanych zostanie 2,5 tys. tulipanów. Akcja rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do wyczerpania kwiatów. Sprawcą całego zamieszania jest Dawid Łasut – krakowski społecznik, podróżnik i publicysta.

 

W odróżnieniu od większości wcześniejszych projektów społecznych i kulturalnych, jakie realizuję w Krakowie od lat, to po prostu lekki i przyjemny happening, którego celem jest wywołanie uśmiechu na twarzy każdej obdarowanej pani – dodaje organizator.

Każda Pani otrzyma również pakiet voucherów zniżkowych od najbardziej prestiżowych krakowskich oraz ogólnopolskich marek.

Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się  3G Dentist, Alina Roszczyńska – kancelaria ubezpieczeniowa, Podróże Życia Wakacyjny świat, Magia Day Spa, Pierre Cardin C.H. Czyżyny, The Secret Soap Store, Leśne Spa, winiarnia Klimaty Południa, Optimal Fit – catering dietetyczny, Kumazu, restauracja Vistula Port, pracownia cukiernicza Łysa Góra, CJR Efektywny rosyjski, Barber Familia Barber Shop & Academy, biżuteria Lacrime D’oro oraz drukarnia GOMEO.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej pozytywnej akcji – wystarczy wyjść na ulice Krakowa w niedzielne południe.

Więcej informacji o tej oraz kolejnych akcjach Dawida Łasuta znajdziecie na jego fb-kowej stronie – https://www.facebook.com/dawidlasut/

fot. Piotr Werner

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: