Poczuj się jak w siódmym niebie…

Poczuj się jak w siódmym niebie…
7184s1

Poczuj się jak w siódmym niebie…
estrella_v-7220s1

Poczuj się jak w siódmym niebie…
r_1__2_s1

Poczuj się jak w siódmym niebie…
senca_v-7260s1

Poczuj się jak w siódmym niebie…
star_v-7210s1

Poczuj się jak w siódmym niebie…
w3s1

Najwyższy czas wygonić rutynę z sypialni i zatroszczyć się o nieziemskie doznania! Z niezwykle seksowną bielizną Axami przekonasz się, jak niewiele wystarczy, by rozwinąć skrzydła!

W jednym z wywiadów, Monica Bellucci stwierdziła: „Myślę, że ludzie wpadają w rutynę dlatego, że przyzwyczajają się do siebie, wiedzą że mają siebie na wyciągnięcie ręki, przestają zabiegać o swoje względy. Tego bym chciała uniknąć.”

Na szczęście każda kobieta, nie tylko Monica Bellucci, dysponuje środkami, które nie pozwolą na to, by rutyna przekroczyła próg ich sypialni. Jednym z takich „kluczy otwierających bramy raju” mogą być najnowsze modele marki Axami – z kolekcji On Cloud Nine.

Wielbicielki (i wielbicieli!) bielizny Axami z pewnością ucieszy wprowadzenie do oferty nowych, energetycznych, letnich kompletów. Projekty wchodzące w skład kolekcji On Cloud Nine są propozycją dla świadomych swej wartości pań, które wiedzą jakich środków użyć, by w ich związku zagościły niebiańskie doznania. Taki efekt zapewnią kolorowe komplety składające się biustonoszy peek-a-boo (otwartych) i stringów, wykonane z delikatnej mikrofibry czy delikatnego niczym chmurka tiulu.

Wśród nowości znajdziemy również bodystockings w uniwersalnym rozmiarze, które sprawią, że każdy facet będzie wniebowzięty… Doskonałym uzupełnieniem kolekcji są też zalotne podwiązki.

Siłą bielizny AXAMI jest zmysłowy design, perfekcja wykonania i lekkość tkanin – wszystkie te cechy sprawiają, że wyróżnia się ona na tle innych. Wzleć ponad chmury i przekrocz bramy raju – dzięki kolekcji On Cloud Nine wszystko jest możliwe!

To nie koniec nowości z linii sexy, już wkrótce premiera kolejnej ekskluzywnej kolekcji!

Inspiracji szukacj na www.axami24.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: