Wybieramy “Szkoleniowca Roku Branży Beauty 2020”. Ruszyło głosowanie SMS-owe!

Rusza 4. edycja plebiscytu “Imperium Urody. Bestsellery Roku 2020”. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych marek na polskim rynku beauty / mody, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W latach ubiegłych w jury zasiadły m.in. Joanna Jabłczyńska, Mariola Bojarska-Ferenc, Paulina Holtz czy Otylia Jędrzejczak. Kto w tym roku wesprze projekt? O tym przekonamy się w połowie miesiąca.

 

– Nasz plebiscyt od lat cieszy się sympatią producentów i właścicieli marek urodowych, modowych oraz klinik medycyny estetycznej. W konkursie udział biorą zarówno znane, duże, międzynarodowe marki, jak i małe, rodzinne manufaktury, które na rynku dopiero debiutują lub istnieją kilka lat. Do projektu zapraszamy wszystkich, którzy chcą powalczyć o piękną statuetkę i znak towarowy, który można wykorzystywać w materiałach reklamowych. Nagrodzeni zyskują prawo do eksponowania na swoich produktach, stronach www i w reklamach logotypu IMPERIUM URODY. BESTSELLERY ROKU 2020. Nasze wyróżnienie to najlepsza rekomendacja dla klientek i ułatwienie im codziennych wyborów. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu, redaktor naczelna Imperium Kobiet.

– W tym roku konkursowi “Imperium Urody” towarzyszy plebiscyt “Szkoleniowiec Roku Branży Beauty 2020”, który startuje w poniedziałek (6.04.). Po raz pierwszy wyłonimy najlepszych wykładowców i szkoleniowców działających w szeroko rozumianej branży beauty. O zwycięstwie zdecyduje głosowanie Czytelników. Trzy osoby, które zdobędą największą liczbę głosów otrzymają prestiżowe statuetki. Dwie Nagrody Specjalne przyzna redakcyjne jury. – dodaje Ilona Adamska.

RUSZYŁO WŁAŚNIE GŁOSOWANIE SMS-OWE!

 

Link do listy z nazwiskami kandydatur: https://www.atomsms.pl/app/module/sonda2.html?sonda=476&enc=utf&mode=TDBIX.64667

Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 72480 SMS o treści TYP.SR.X w miejsce X wpisując symbol oznaczający wybranego kandydata. Koszt wysłania SMSa to 2.46 zł z VATem.

3 osoby, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzymają prestiżowe statuetki, które zostaną wręczone podczas 27. Spotkania Klubu Imperium Kobiet. Głosowanie trwa do 14.04 g. 23:59.

POWODZENIA!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: