Weź udział w prestiżowym Forum Kobiety Inwestują w Nieruchomości w Warszawie

22 lutego 2020 w 5-gwiazdkowym Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie w Warszawie odbędzie się II Forum Inwestorek. Jest to drugie tego typu wydarzenie w Polsce, poświęcone szybko rosnącej społeczności kobiet aktywnie inwestujących na rynku nieruchomości. Ideą Forum jest zrzeszenie w jednym miejscu zarówno wytrawnych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek bezpośrednio związanych z branżą, w celu wymiany kontaktów, wzajemnej inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy.

 

 

Forum ma charakter wysoce merytoryczny i będzie trwało dwa dni. W pierwszym dniu odbędzie się forum, na którym odbędzie się kilkanaście wykładów oraz panel. Drugi dzień poświęcony jest warsztatom. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się ponad 13 Prelegentów. Na wydarzenie przyjadą inwestorki m.in. z Wielkiej Brytanii i Niemiec – dr Edyta Tadeusiak oraz dr Anna Smolińska. Swoją wiedzą podzielą się również m.in. Elżbieta Maśloch-Matrejek – współzałożycielką Global Investor Club, Elżbieta Liberda – radca prawny, specjalizujący się w prawie nieruchomości czy Urszula Socha – deweloper. Dla wszystkich uczestników przewidziane są przerwy kawowe oraz wspólny lunch.

– Jeśli czujemy, że nieruchomości to biznes dla nas, trzeba działać – zachęca jedna z prelegentek, Elżbieta Liberda – Ale do tego trzeba się dobrze przygotować. Dobra dokumentacja, odpowiednie zabezpieczenie swoich interesów w umowach i inwestowanie w nieruchomości z uregulowanym stanem prawnym to warunek powodzenia biznesu.

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział?

– dowiesz się, jak krok po kroku inwestować oraz wykorzystywać możliwości rynku nieruchomości dla osiągania swoich celów finansowych
– usłyszysz historie kobiet, które odnoszą sukcesy jako inwestorki
– poznasz najnowsze trendy w branży nieruchomości
– otrzymasz informacje jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów
– dowiesz się jak postawić pierwsze kroki w deweloperce
– nawiążesz relacje biznesowe oraz dotrzesz do nowych klientów i partnerów biznesowych

Pierwsza edycja przyciągnęła ponad 300 kobiet inwestujących w nieruchomości. Uczestniczki pierwszej edycji mówią:

– Konferencja ta pokazała, jak duża siła tkwi w kobietach. Inspirujące rozmowy podczas przerw, wymiana kontaktów oraz doskonałe panelistki sprawiły, że udział w konferencji na długo zapada w pamięć, a nawiązane kontakty owocują biznesowymi przedsięwzięciami – wylicza Małgorzata Lewandowska – uczestniczka, która od 5 lat aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości, prowadzi też fan page Merytorycznie o nieruchomościach.

– Znalazłam osobę, z którą rozpoczęłam współpracę przy inwestycji w Łodzi. Inna uczestniczka zaproponowała mi ciekawą współpracę przy flipie – podsumowuje swój udział Anna Krzykowska, początkująca inwestorka, która – jak nam oznajmiła – swoją pierwszą inwestycję odważyła się zrobić właśnie po opisywanej konferencji.

Społeczność kobiet, w której nie może zabraknąć ciebie

– Projekt inwestorki.pl jest ziszczeniem mojego cichego marzenia o zbudowaniu społeczności kobiet, które dzielą się wiedzą i doświadczeniem, wymieniają pomysłami, wzajemnie inspirują oraz motywują – wyjaśnia O. Marciniak. – No i pokazują nie tylko światu, ale i samym sobie, na jak wiele je stać! Hasłem przewodnim są oczywiście nieruchomości, ale uczestniczki to przede wszystkim niesamowite, silne kobiety, które inwestują w siebie, co świetnie pokazała I edycja naszego wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się 22 lutego 2020 roku w 5-gwiazdkowym Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie. Więcej informacji na www.inwestorki.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: