Twoja skóra ma swoje potrzeby, tak jak Ty! Sięgnij po pielęgnację, która dotrzyma Ci kroku. Wybierz LIFTACTIV!

Zmiany, decyzje, wybory to nieodłączna część naszej codzienności – dotyczy to również potrzeb skóry i doboru odpowiedniej pielęgnacji. Te zmiany to nie ograniczenia, to naturalny proces. Każdego dnia każda z nas podejmuje wiele decyzji, które wpływają na nasze życie, dlatego wybór pielęgnacji nie może być i nie jest przypadkowy. Zaufaj znanemu partnerowi, który opiera się na wiedzy, nauce i najnowszej technologii, by ten wybór był skuteczny i bezpieczny. Dla Ciebie i potrzeb Twojej skóry. Gama LIFTACTIV staje się sojusznikiem dla kobiet świadomych zmieniających się potrzeb i dla nich właśnie oferuje dermokosmetyki w 4 różnorodnych rutynach pielęgnacyjnych.

 

 

Nasza skóra i procesy w niej zachodzące wraz z wiekiem zmieniają się, dlatego pielęgnacja również powinna być dostosowana do tych zmian. Liftactiv odpowiada na unikalne potrzeby skóry kobiet w różnym wieku i pomaga dbać o nią jako ekspert, opierając swą wiedzę na wieloletnich badaniach naukowych, testach klinicznych oraz doświadczeniu i bezpieczeństwie. Odpowiednia pielęgnacja skóry nie tylko wpływa na jej stan, lecz także często wspiera samoakceptację i pewność siebie, co przekłada się na to, jak kobiety widzą siebie same i jak są postrzegane przez innych.

POZNAJ NAJSKUTECZNIEJSZY WYBÓR LIFTACTIV NA:

ROZŚWIETLENIE [25+], WYPEŁNIENIE [25+], PRZEBARWIENIA [30+], UJĘDRNIENIE [35+].

Zdrowa skóra to promienna skóra razem z LIFTACTIV.

PROBLEM SKÓRY: szara i zmęczona, brak blasku

DZIAŁANIE: rozświetlenie, nadanie blasku, wygładzenie skóry


W codziennej pielęgnacji warto postawić na sprawdzone składniki aktywne odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Badania kliniczne wykazały, że Serum Liftactiv z czystą witaminą C, o 15% stężeniu, w ciągu 10 dni przywraca blask i wyrównuje koloryt skóry o 40%, a wygładzający krem ochronny Liftactiv SPF 30 redukuje zmarszczki o 12,5% po 8 tygodniach stosowania (1).

„Witamina C jest składnikiem o udowodnionym działaniu przeciwutleniającym, wspomagającym produkcję kolagenu i rozjaśniającym przebarwienia skóry. Jej regularne stosowanie może przyczynić się do poprawy elastyczności skóry oraz redukcji drobnych linii i zmarszczek. To silny sojusznik w walce z wolnymi rodnikami, wspierający zdrowy wygląd skóry.” – wyjaśnia lek. med. Julia Lanckorońska, specjalista dermatologii i wenerologii, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Wygładzająco-ujędrniający krem Liftactiv z kwasem hialuronowym na noc dostarcza skórze nawilżenia, które redukuje drobne linie i zapewnia efekt wypełnienia skóry. W pielęgnacji przed snem warto sięgnąć także po krem pod oczy z kwasem hialuronowym, by zredukować opuchnięcia i cienie pod oczami.

Bogata formuła dla najlepszych efektów z LIFTACTIV & H.A.

PROBLEM SKÓRY: drobne linie i pierwsze oznaki starzenia, sucha skóra, brak objętości skóry
DZIAŁANIE: wypełnienie drobnych linii i zmarszczek, intensywne nawilżenie, ujędrnienie


Utrata nawilżenia i objętości skóry często powoduje pierwsze drobne zmarszczki. Badania wykazały, że skóra narażona codziennie na działanie czynników zewnętrznych traci więcej kwasu hialuronowego, niż sama jest go w stanie wytworzyć, a właśnie mniejsza jego ilość wpływa na pojawianie się zmarszczek.

„Jednym z najczęściej stosowanych składników aktywnych w kosmetologii jest kwas hialuronowy – naturalny i kluczowy składnik naszej skóry. Dzięki zdolności do znakomitego wiązania wody, ta cząsteczka gwarantuje bardzo dobre działanie nawilżające, co przekłada się na optymalny poziom nawilżenia. W pielęgnacji skóry suchej i przesuszonej zalecane jest stosowanie odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego (H.A.), co szybko przynosi ukojenie, odświeżenie i ulgę skórze, szczególnie po ekspozycji słonecznej.” – dodaje lek. med. Julia Lanckorońska.

Serum Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler mogą używać już osoby po 25. r.ż. Jego formuła z 1,5% kwasu hialuronowego (nisko i wysokocząsteczkowym) uzupełnia do 100% dziennej utraty kwasu hialuronowego w naskórku. Aby w ciągu dnia skóra była zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi warto użyć wygładzająco-nawilżający krem z kwasem hialuronowym i witaminą Cg. Dbając szczególnie o okolice oczu marka Vichy Liftactiv stworzyła krem pod oczy, który redukuje opuchnięcia i kurze łapki. Warto go połączyć z wygładzająco-ujędrniającym kremem Liftactiv na noc, by zadbać o skórę również w nocy.

Walczysz z przebarwieniami? Wypróbuj LIFTACTIV B3!

PROBLEM SKÓRNY: przebarwienia powstałe na skutek promieniowania UV, procesów hormonalnych i naturalnych procesów starzenia się skóry

DZIAŁANIE: redukcja przebarwień i zmarszczek oraz ograniczenie powstawania nowych, wyrównanie kolorytu i ochrona skóry


Miejscowe, nadmierne gromadzenie się melaniny (barwnika skóry) to przebarwienia, czyli hiperpigmentacje. Zwykle są to plamy o ciemniejszym niż naturalny odcień skóry. Negatywne czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenie powietrza, nasilają pojawianie się przebarwień o 25% (2).

„Ponad dwa tysiące lat temu Hipokrates powiedział: lepiej zapobiegać niż leczyć. Te słowa prekursora profilaktyki znalazły swoje poparcie w dotychczasowych badaniach i analizach. Dzisiaj można je także powiązać ze zmianami skórnymi, na których powstanie mamy wpływ. Istotna w profilaktyce przebarwień jest fotoprotekcja, czyli ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB. Im jaśniejsza skóra, tym wyższy powinien być faktor ochronny SPF (Sun Protection Factor). Jeśli doszło już do przebarwień – skonsultuj się ze specjalistą, który wskaże, czy dana zmiana może być groźna dla zdrowia, czy jest jedynie zmianą estetyczną. W przypadku niegroźnych zmian przebarwieniowych warto korzystać ze składników aktywnych, które sobie z nimi radzą np. witamina C, kwas glikolowy czy niacynamid.” – podpowiada dr n. med. Agnes Frankel, specjalistka medycyny estetycznej i anti-aging.

Pielęgnacja, która pomoże zadbać o równomierny koloryt i redukcję przebarwień powinna zawierać składniki, takie jak niacynamid (witamina B3) oraz kwas glikolowy. Dlatego też składniki te zostały wkomponowane w Liftactiv B3 serum (5% Niacynamidu). Aby szybciej osiągnąć efekt należy uzupełnić pielęgnację o redukujący przebarwienia krem B3 Anti-dark spots z wysokim filtrem ochronnym SPF50 i składnikami peelingującymi. Aby pielęgnacja była komplementarna wybierz krem Collagen Specialist na noc, który wzmacnia włókna kolagenowe oraz działa rozświetlająco na skórę dzięki obecności witaminy C w swoim składzie.

LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST jako odpowiedź na potrzeby kobiet 35+
PROBLEM SKÓRY: głębokie zmarszczki, brak jędrności i elastyczności skóry, zmęczona skóra

DZIAŁANIE: wypełnienie i redukcja głębokich zmarszczek, przywrócenie jędrności i elastyczności skórze, widoczne odmłodzenie skóry.


Najwyższa jakość i efektywność idą w parze jedynie z kosmetykami, których formuły zostały przebadane w badaniach klinicznych oraz są przetestowane pod kontrolą dermatologiczną. Dzięki temu produkty Liftactiv są nie tylko bezpieczne, ale mają udowodnione działanie. Dlatego Liftactiv to także rozwiązanie dla kobiet po 35. r.ż., kiedy to zaczynają pojawiać się głębsze linie i zmarszczki, a skóra traci swoją jędrność i elastyczność. Efekty przyniosą przebadane składniki aktywne, takie jak peptydy kolagenowe, retinol, witamina Cg oraz niacynamid. Dodatek frakcji probiotycznych i bio-peptydów wpływa pozytywnie również na przywrócenie świeżości skórze.

„Często po 35. roku życia, skóra zaczyna wykazywać oznaki starzenia, takie jak utrata elastyczności i pojawianie się zmarszczek. Wprowadzenie peptydów kolagenowych stanowi doskonałą strategię, ponieważ stymulują one produkcję kolagenu, poprawiając jędrność skóry, redukując widoczność linii. Natomiast retinol, pochodna witaminy A, jest potężnym przyspieszaczem regeneracji komórkowej, pomagając w wygładzaniu skóry, redukcji zmarszczek oraz zwalczaniu przebarwień. Ich synergia w pielęgnacji skóry po 35. r.ż. może efektywnie przeciwdziałać procesom starzenia, przywracając skórze młodzieńczy wygląd.” – wyjaśnia dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda, lekarz medycyny estetycznej, alergolog, internista.

Krem Liftactiv Collagen Specialist na dzień oddziałuje na pięć typów kolagenu, dzięki 5% pro-collagen complex [kolagenowe peptydy, proxylan, witamina C]. To właśnie dzięki jego niezawodności i szybkości w działaniu stał się ulubionym kremem kobiet w Polsce z kolagenowymi peptydami(6). W ochronie skóry przed fotostarzeniem uzupełnia go Capital Soleil UV-Age Daily fluid z filtrem SPF50+. Skoncentrowany, czysty retinol w stężeniu 0,2% znajduje się w serum z retinolem na noc, który w badaniach wykazał: skuteczną redukcję zmarszczek u 100% kobiet (3), redukcję wszystkich rodzajów zmarszczek (4), nawet tych najgłębszych (5).

Po nałożeniu produktu należy chwilę odczekać, aby serum dobrze się wchłonęło, a następnie nałożyć krem Collagen Specialist na noc, dzięki tej kolejności synergiczne działanie tego protokołu będzie najbardziej skuteczne.
Zaplanuj prostą, ale efektywną i skuteczną rutynę pielęgnacyjną, której celem będą indywidualne potrzeby Twojej skóry: rozświetlenie, zahamowanie pierwszych oznak starzenia, zniwelowanie przebarwień lub redukcja zmarszczek i zachowanie jędrności skóry.

Wraz z Liftactiv, podążaj za potrzebami swojej skóry i osiągaj doskonałe rezultaty, które będą odzwierciedleniem Twojego zaawansowanego podejścia do pielęgnacji.

Więcej informacji na temat 4 protokołów LIFTACTIV pod linkiem.

(1) Ocena kliniczna, 41 kobiet po 8 tygodniach.
(2) Krutmann i in., “The skin aging exposome”.
(3) 100% kobiet wykazało redukcję zmarszczek. Rezultaty bazują na 12 tygodniowym badaniu klinicznym kobiet w wieku 35-75 przy stosowaniu według zaleceń.
(4) Badanie kliniczne, 50 kobiet, 5 miesięcy.
(5) Badanie kliniczne, 27 kobiet, 4 miesiące.
(6) Dane Value IQVIA 2023 w kategorii Anti_wrinkle.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: