TOP 5 aplikacji do kupowania ubrań

Z aplikacji do kupowania ubrań można korzystać wygodnie z własnego fotela. Wystarczą telefony na abonament lub na kartę z dostępem do Internetu. To doskonały sposób na odświeżenie swojej garderoby w dobie panującej epidemii, która sprawiła, że ze względu na lockdown sklepy zostały zamknięte na wiele miesięcy. Ponadto, aplikacje do kupowania ubrań to także sposób na zakup markowej odzieży w okazyjnych cenach.

 

Najlepsze aplikacje do kupowania ubrań

Vinted

Vinted to aktualnie jedna z najpopularniejszych aplikacji do sprzedawania i kupowania ubrań. Twórcom aplikacji, jak i samym jej użytkownikom, przyświeca zasada – „Nie nosisz? Sprzedaj!”, dzięki czemu klienci często mają okazję kupić używane, markowe ubrania w atrakcyjnych, niskich cenach. Aplikacja działa obecnie w kilkunastu krajach, m.in. Hiszpanii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji czy USA. Aby z niej skorzystać, wystarczy założyć bezpłatne konto. Od tego momentu można już przeglądać zdjęcia i opisy ubrań wystawionych przez innych użytkowników lub stworzyć własną ofertę.

Less

Less to aplikacja działająca na podobnej zasadzie, co wymienione wyżej Vinted. W aplikacji Less można kupić i sprzedać nienoszone, stylowe, oryginalne ubrania, a także przeglądać oferty i obserwować profile innych użytkowników. Aplikacja w dużej mierze opiera się na zaangażowanej społeczności. Użytkownicy kupujący ubrania otrzymują informacje na temat początkowej ceny oraz miejsca pochodzenia produktu. Ponadto, każdy może stworzyć własną, wirtualną szafę. Twórcom aplikacji zależy także na popularyzacji idei, takich jak minimalizm, recykling i dbanie o środowisko naturalne. Podobnie jak w przypadku Vinted, aplikacja Less nie pobiera prowizji za zakup i sprzedaż ubrań.

Depop

To aplikacja popularna szczególnie wśród fanów mody vintage i streetwearu. Działa głównie na rynku zagranicznym (Nowy Jork, Mediolan, Londyn), jednak polscy użytkownicy bez problemu mogą korzystać z wersji angielskiej. Wygląd apki w dużej mierze inspirowany jest mediami społecznościowymi, co sprawia, że korzystanie z Depop jest niezwykle proste i przyjemne. Pozwala dzielić się stylizacjami na każdy dzień z innymi użytkownikami. Ponadto, na Depopie często można znaleźć ubrania wystawiane do sprzedaży przez znane blogerki i influencerki.

Zalando

Zalando to platforma zarówno modowa, jak i lifestyle’owa. Dzięki aplikacji w wygodny sposób z poziomu telefonu możemy kupować nie tylko ubrania, lecz także obuwie, akcesoria czy perfumy. Aplikacja ma niezwykle prosty, intuicyjny i przejrzysty interfejs, dzięki czemu korzystanie z niej to czysta przyjemność.

Domodi

Domodi to aplikacja, która pozwala na kupowanie ubrań od kilkudziesięciu popularnych marek. Ogromną zaletą aplikacji jest to, że pozwala na porównanie cen konkretnego produktu w kilku różnych sklepach, a następnie wybranie tego, który prezentuje najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Kupowanie ubrań a telefon na abonament

Kupowanie ubrań przez aplikacje mobilne to niezwykle prosty i wygodny sposób uzupełnienia garderoby, do którego potrzebujemy wyłącznie odrobiny czasu i smartfona z dostępem do Internetu. Jeśli nie mamy telefonu lub model, który posiadamy, przestał spełniać nasze oczekiwania, warto wybrać telefony na abonament, na przykład prostą ofertę mobilną od dostawcy INEA. Firma oferuje najnowocześniejsze smartfony w korzystnych cenach. Oferta INEA jest wspierana przez operatora Play, dzięki czemu telefony na abonament to gwarancja nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich oraz pokaźny pakiet Internetu (nawet 100 GB). Telefonia komórkowa od INEA zapewnia zasięg w całym kraju, a dzięki roamingowi zagranicznemu możemy korzystać z numeru w krajach UE, prawie tak samo jak w Polsce.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: