Specjalnie spersonalizowane: trening medyczny. Poleca Justyna Bolek

Obciążenia, stres, kontuzje, wiele bodźców nie wypływa korzystnie na nasz organizm. Dla osób, które borykają się z takimi problemami, grupowe zajęcia fitness mogą być nie wskazane.. a wręcz zabronione. Co wtedy, jeśli zależy mi na poprawie kondycji lub szybkim powrocie do formy po kontuzji? Dla nich właśnie dedykowany jest Trening Medyczny.

 

 

Takie zajęcia, to połączenie treningu personalnego oraz fizjoterapii. Zajęcia dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą bezpiecznie powrócić do pełnej formy sportowej po urazie, operacji oraz dla tych, którzy są po okresie rehabilitacji. Trening kierowany jest dla tych, którym zależy na bezpiecznym treningu i minimalizacji ryzyka wystąpienia szkodliwych i bolesnych następstw po nieprawidłowo wykonywanych ćwiczeniach. Trening dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Trener w jego trakcie jest skupiony tylko na osobie ćwiczącej i jej możliwościach ruchowych. Ćwiczenia dostosowuje indywidualnie dla niej i pod jej indywidualne potrzeby.

To nic innego jak specjalne, spersonalizowane indywidualne treningi przeznaczone są dla osób o specjalnych potrzebach zdrowotnych.

Jeśli:

  • Ćwiczysz, trenujesz, a dalej odczuwasz dyskomfort lub ból?
  • Nie widzisz efektów swoich treningów?
  • Jesteś po operacji i masz ograniczony zakres ruchów?
  • Chcesz wmocnić określone grupy mieśni, np. przed wyjazdem na narty?
  • Dopiero zaczynasz przygodę ze sportem?
  • Jesteś po porodzie bądź po długiej przerwie?

Trening medyczny jest właśnie dla Ciebie!

W trakcie trerningu medycznego łączone jest kilka metod:

-Trening funkcjonalny, który polega na wykonywaniu ruchów naśladujących codzienne czynności.

-Trening stabilizujący korekcję posturalną, czyli ponowne wypracowanie, odtworzenie nawyku przyjmowania prawidłowej postawy ciała.

-Trening wzmacniający, skupiamy się głównie na tych partniach mięśni, które wymagają wzmocnienia ale nie zapominamy o stabilizacji całego szkieletu mięśniowego.

– Prowadząc zajęcia fitness, coraz częściej zauważam, że uczestnicy zajęć borykają się z problemami natury posturalnej.  Jako trener z wieloletnim doświadczaniem, mgr zdrowia publicznego, wykładowca oraz doktorantka gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, wychodzę naprzeciw różnym problemom zdrowotnym, dlatego proponuję wszystkim trening medyczny. Moja edukacja została wzbogacona o wiedzę terapeutyczną, która w oparciu o prawidłową funkcjonalność organizmu odciąży Twoje ciało, czyli zniweluje dyskomfort, a często także dolegliwości bólowe. Na bieżąco zgłębiam wiedzę poprzez najnowsze doniesienia naukowe.  Zapewniam współpracę z fizjoterapeutami oraz ortopedami. Zapraszam wszystkich którzy do swojego zdrowia i kondycji przykładają dużą wagę. – zachęca trenerka.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: