Rusza akcja PRZESTAŃ SIĘ ZMUSZAĆ

Już 4 sierpnia 2019 r. rusza akcja PRZESTAŃ SIĘ ZMUSZAĆ a jej celem będzie uświadomienie kobietom jaką cenę płacą za zmuszanie się do życia nie swoim życiem, za zmuszanie się do spełniania oczekiwań innych i stawianie swoich potrzeb na końcu. Akcja ma zachęcić kobiety do autentycznego życia, do przyjrzenia się swoim potrzebom, myślom i uczuciom i zainspirowania ich do odważnego pójścia za głosem serca i autentycznego wyrażania siebie.

 

 

#NieZmuszamSię

Chcemy przypomnieć kobietom, że są wolne i mają prawo żyć tak jak chcą.

Akcja ma zdjąć z Polek presję, poczucie winy i przymusu.

Pragniemy inspirować do autentyczności i bycia dla siebie dobrą.

Chcemy zachęcić Polki, by podejmowały ryzyko życia w zgodzie z własnym wnętrzem i same przekonały się, że jest to nie tylko dobre dla nich, ale także służy ich rodzinom i ludziom wokół.

Inicjatorką akcji jest Patrycja Załug, autorka książki „Najpierw zadbaj o siebie”, w której krok po kroku pokazuje kobietom jak przestać się zmuszać.

HARMONOGRAM AKCJI

W ramach akcji organizowane będą inspirujące, szeroko dostępne live`y, wyzwania oraz wywiady z kobietami, które przestały się zmuszać.

Akcję rozpoczyna live o tytule „Historia kobiety, która przestała się zmuszać”, będzie on dostępny 4 sierpnia 2019 r. w niedzielę o godzinie 20 na profilu Patrycja Załug dla kobiet https://www.facebook.com/codzienniepewnasiebie/ i w grupie Przebudzone Kobiety https://www.facebook.com/groups/przebudzonekobiety/

Zwieńczeniem akcji będzie webinar zorganizowany 4 września o godz. 20 „Przestań się zmuszać. – Prosty kurs miłości do siebie.”, na który zapisać się będzie można przez cały miesiąc w trakcie trwania akcji.

JAK WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ?

Wystarczy umieścić w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z hashtagiem #NieZmuszamSię

Warto również podzielić się z innymi kobietami tym, do czego nie chcemy się więcej zmuszać i tym, do czego nigdy się nie zmuszamy.

#NieZmuszamSię do..

.. bycia miłą dla osób, które źle mnie traktują

.. pracowania ponad moje siły i nadużywania mojego zdrowia

.. seksu wtedy, gdy naprawdę nie mam na to ochoty

#NieZmuszamSię Jestem Wolna

O INICJATORCE AKCJI

Nazywam się Patrycja Załug i całe życie zmuszałam siebie do różnych rzeczy, żeby zapracować na akceptację i poczuć się w swoim życiu bezpiecznie.

Ale teraz już wiem, że nie muszę.

Akcję “Przestań się zmuszać” przygotowałam, żeby każda kobieta mogła się poczuć tak samo wolna jak ja.

Dlatego jeśli i Ty masz już dość życia pod wewnętrzną presją i chciałabyś zacząć żyć bardziej w zgodzie ze sobą, to zapraszam Cię do dołączenia do naszej akcji.” – mówi Patrycja Załug, trenerka, autorka 4 książek, mentorka trenerów i coachów, która wspiera kobiety w odkrywaniu siebie i kreowaniu życia, za jakim kobiety tęsknią.

EKSPERYMENT

Pod koniec 2017 roku postanowiłam, że zrobię taki eksperyment: wiedziałam, że nie chcę żyć tak jak dotychczas, ale bałam się, że jak będę żyła tak jak naprawdę pragnę, to nie przeżyję. Przestanę zarabiać, stracę grunt pod nogami.

Zdecydowałam się, że 2018 rok przeżyję tak jak naprawdę czuję i marzę i że sprawdzę czy przeżyję, m. in. wyjeżdżałam w podróż co miesiąc na kilka dni, zaczęłam mniej pracować, wyjechałam do Indii tak jak zawsze marzyłam, sprzedałam swoją firmę Szkołę Liderek i przestałam ją prowadzić. Okazało się, że nadal dobrze zarabiam i żyję lepiej niż kiedykolwiek.

To był mój EKSPERYMENT, który zakończył się dla mnie ogromnym sukcesem, bo autentycznie żyję teraz tak jak chcę. I czuję się wolna od tych lęków i ograniczeń. Spełniam się, zarabiam, kocham i jestem kochana, a moje życie jest lepsze niż mogłabym sobie wyobrazić. A przecież tak strasznie się bałam.

Pragnę zaprosić kobiety do takiego samego eksperymentu – żeby w mniejszych i większych sprawach odważały się iść za swoim sercem i za tym co naprawdę czują i sprawdzały co wydarzy się, gdy otworzą się na to, co prawdziwe.

WIĘCEJ O PATRYCJI

Patrycja Załug miała świetną pracę, dobrze zapowiadający się związek i ładne mieszkanie. Ale pewnego dnia dotarło do niej, że nie czuje się szczęśliwa. Zrozumiała, że życie jakie wiedzie, nie jest tym jakiego pragnie. Nagle poczuła, że nie da rady dłużej zadowalać innych, nie ma więcej siły zmuszać się do rzeczy, których w głębi serca nie chce. Zdecydowała, że od tej pory pozwoli sobie żyć tak jak naprawdę chce. Będzie pytać siebie czego pragnie, a nie zmuszać się do wypełniania pragnień innych, będzie sprawdzać co czuje, a nie zmuszać się do tego, by wmawiać sobie, że wszystko jest w porządku.

WIĘCEJ NA:

https://patrycjazalug.pl/

patrycja@codzienniepewnasiebie.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: