Patenty gwarantujące piękno – klucz do sukcesu marki 3LAB

Luksusowa marka 3LAB z dużym powodzeniem wchodzi na polski rynek kosmetyków. Idea połączenia piękna i nauki oraz natury i technologii, której oddana jest amerykańska firma, trafia już nie tylko do zachodnich gwiazd, ale także do polskich klientów, szczególnie tych najbardziej wymagających, ceniących sobie skuteczność oraz innowacyjność oferowanych przez 3LAB produktów.

Dla zapewnienia najlepszych rezultatów starannie dobierane składniki pozyskiwane są z wysokiej jakości surowców i w stężeniach odpowiednich do zapewnienia najlepszych rezultatów, co w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie nośnikami, doprowadzającymi substancje aktywne w miejsce docelowego działania, stanowi filozofię marki 3LAB. Wyjście poza normy branży kosmetycznej i poświęcanie ogromnych nakładów finansowych na badania naukowe oraz patenty mające zapewnić maksymalną skuteczność oferowanych produktów, zyskuje uznanie klientów, teraz również w Polsce.

Bio-Engineered Renewal Complex zawierający składniki pochodzenia białkowego, którego struktura naśladuje ludzki hormon wzrostu to pierwsza tego typu kompozycja na świecie. Podobnie jak Kompleks X-50 Intelligent Targeting Device Technology, będący układem przenoszenia składników biologicznie czynnych do ich docelowego miejsca – fibroblastów. I w końcu najbardziej znany, stanowiący element rozpoznawalności marki, czyli Apple Stem Cell Technology – surowiec pozyskiwany ze słynnej szwajcarskiej odmiany jabłoni, której owoce bardzo długo zachowują miąższ w idealnym stanie. To tylko trzy najpopularniejsze przykłady stosowanych rozwiązań spośród szeregu innych, zyskujących dopiero rozgłos.

Jednym z mniej znanych, a równie innowacyjnym jak powyższe, jest Marine Repair Complex, który oczekuje na otrzymanie patentu. To kompleks stanowiący luksusowe połączenie naturalnych, aktywnych substancji morskich, których działanie skoncentrowane jest na głębokim nawilżeniu skóry w celu zachowania jej właściwego stopnia nawodnienia. Odpowiadają one również za zwiększenie produkcji kolagenu oraz elastyny, redukując przy tym widoczne oznaki starzenia. Marine Repair Complex znaleźć można w kremie nawilżającym oraz kremie pod oczy z linii Anti-Aging.

Kosmetyki marki 3LAB dzięki ich innowacyjności są kosmetykami przyszłości. O ich ekskluzywności stanowi fakt, że dopiero za 10-20 lat technologie wytwarzania kompleksów i innych surowców będą na tyle powszechne, aby wykorzystywać je w markach ogólnie dostępnych. Ale dlaczego czekać i nie wybrać 3LAB już teraz?

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: