Od tej pory nocny rytuał pielęgnacji twarzy stanie się codzienną praktyką

Artistry™, jedyna marka kosmetyczna wspierana przez NutriliteTM, numer jeden na świecie pod względem sprzedaży witamin i suplementów roślinnych, właśnie wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt do twarzy – Artistry Skin Nutrition Maseczka na noc. Jest on innowacyjny, wegański, nietestowany na zwierzętach i został zarejestrowany w The Vegan Society. Wzbogaca nocną pielęgnację skóry o dodatkową warstwę nawilżającą, dzięki czemu rano jest ona gładsza i zdrowsza.

 

Maseczka na noc ma jedwabistą konsystencję i przyjemny zapach olejków eterycznych
z lawendy, uprawianej na farmach partnerskich z certyfikatem NutriCertTM, a także bergamotki. Można ją stosować na każdy krem nawilżający marki Artistry. Działa nawet do ośmiu godzin i nie wymaga spłukiwania.

Artistry Skin Nutrition Maseczka na noc jest innowacyjnym kosmetykiem, zawierającym bezpieczne składniki, działające na cerę jak suplementy. By nasz organizm cieszył się zdrowiem, powinien zaspokajać swoje konkretne potrzeby. Dotyczy to w równym stopniu skóry – dla jej promiennego i zdrowego wyglądu.

Nowy produkt opiera się m.in. na sfermentowanym kompleksie Cica (Centella Asiatica), znanym ze swego kojącego i nawilżającego działania. Kluczowe znaczenie ma proces jego fermentacji. Nawilżające działanie sfermentowanego kompleksu Cica jest siedmiokrotnie silniejsze, a skuteczność działania kojącego jest podwójna w porównaniu z tym, który nie został poddany fermentacji. Centella asiatica składa się m.in. z kompleksu botanicznego
z siedmioma ekstraktami roślinnymi, jak olejki eteryczne z lawendy i bergamotki zapewniającymi przyjemny i odprężający zapach, czy wyciąg z kwiatu Chrysanthemum morifolium o działaniu antyoksydacyjnym. Z kolei niacynamid (wit. B3) jest odpowiedzialny za nawilżanie i wyrównanie kolorytu skóry, a kwiat Tan Hua, inaczej zwany Królową Nocy, pomaga utrzymać odpowiednie nawodnienie. Ważny składnik maseczki stanowi także olej z nasion białej szałwii hiszpańskiej działający nawilżająco. Wszystko to ma na celu wzmocnienie bariery wilgoci skóry w nocy.

Naukowcy z Artistry odkryli ponadto, że cera wygląda najzdrowiej, gdy spełnionych jest
5 kluczowych warunków, tj. oczyszczanie, równowaga, regeneracja, nawilżanie i ochrona. Są one uniwersalne – mają zastosowanie do wszystkich typów, odcieni i wieku skóry. Maseczka Artistry Skin Nutrition odpowiada na jedną z podstawowych potrzeb skóry, jaką jest nawilżanie. Najważniejsze jej zalety:

• zapewnia zastrzyk nawilżenia, który pomaga poradzić sobie z poszarzałą skórą bez blasku,
• działa złuszczająco i pomaga usuwać martwe komórki skóry, poprawiając jej wygląd,
• dodaje kolejną warstwę nawilżającą do działania preparatów nawilżających Artistry Skin Nutrition, wspomagając skórę przez całą noc.

Ponadto maseczka jest niezwykle miła w stosowaniu i uprzyjemnia dotychczasową pielęgnację kosmetykami Artistry Skin Nutrition.

Maseczkę można nakładać na twarz w dwojaki sposób. Jednym z nich jest rozprowadzenie kosmetyku na twarzy i szyi za pomocą specjalnego masażera w kształcie litery T. Drugim – nakładanie maseczki palcami. Najważniejsze, zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, jest wykonanie masażu twarzy, niezwykle istotnego dla skóry.

Warto pamiętać, że sen jest bardzo ważny nie tylko dla naszego życia i zdrowia, ale także dla skóry, która stanowi pierwszą zewnętrzną barierę przed drobnoustrojami i toksynami. Nocą cera aż 3 razy szybciej, niż w ciągu dnia, odnawia swoje komórki. Dlatego już teraz wypróbuj Artistry Skin Nutrition Maseczkę na noc i ciesz się niesamowitą pielęgnacją. Jak ze snu!

CENA: 359,30 PLN

Kosmetyki marki Artistry są dystrybuowane wyłącznie przez Amway. Więcej informacji: www.amway.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: