Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (2)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (3)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (4)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (7)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (8)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (9)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (10)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (12)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (13)

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate
GATTA - Bielizna - wiosna-lato2018 (14)

Zbliżająca się wiosna to moment, kiedy odświeżamy swoją szafę i styl. Nowości potrzebujemy również w szufladzie z bielizną. W związku ze zbliżającym się sezonem wiosna-lato marka Gatta stworzyła nową kolekcję Gatta Intimate. Projektowana z myślą o kobietach o różnych typach sylwetek i rozmiarach zawiera szeroki wybór biustonoszy stworzonych dla każdego rodzaju biustu. Marka proponuje więc biustonosze dla małych, ale też bardzo dużych biustów. Każde dostępne w szerokiej rozmiarówce. Majtki tworzące komplety z biustonoszami to figi i delikatne stringi, a wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja zawiera gładkie modele typu basic, wykończone koronką, jak również komplety wykonane z niej w całości. Kolorystyka to zawsze stylowa biel, czerń i krem oraz komplet w odcieniu makowej czerwieni.

 

PENELOPE – miseczka typu „soft” bez fiszbin w kolorze beżowym. Forma miseczki przeznaczona jest dla małych i jędrnych piersi, niewymagających podtrzymywania.

SUZY – superlekki biustonosz z trójwymiarowego materiału 3D Spacer. Oddychająca miseczka idealnie dostosowuje się do rozmiaru piersi. Co więcej, właściwości pianki 3D Spacer pozwalają na jego rozciągnięcie nawet o pół rozmiaru.

OPHELIA – innowacyjna miseczka od wewnątrz wykonana w całości z cienkiej pianki, na zewnątrz pokryta dzianiną oraz ozdobnym haftem. Taka forma miseczki zapewnia doskonałe podtrzymanie większym piersiom, nadając im krągły kształt. Maskuje również asymetrię piersi. Forma przeznaczona dla średniego oraz większego biustu. Bardzo szeroki zakres rozmiarowy: 65 F-H, 70 E-I, 75 D-J, 80 D-I, 85 D-H.

KIRA – poziomo cięta forma miseczki, która umożliwia zastosowanie tego modelu do głębokich dekoltów, gorsetów oraz strojów odsłaniających ramiona. Pomocne są również odpinane ramiączka. Kolor biały oraz forma balkonette sprawia, że model ten jest przeznaczony przede wszystkim na uroczystości ślubne. Baskinka ozdobiona jest pięknym, subtelnym haftem.

SHILLA – gładka, termicznie modelowana miseczka, która posiada pojedynczy, wbudowany push–up. Miseczka lekko zbiera piersi do środka, nadając im krągły kształt. Boczna część miseczki jest dość wysoko zabudowana (wyciągnięta w górę), co sprawia, że jest ona idealna dla kobiet poszukujących podtrzymania i delikatnego podniesienia piersi. W tym modelu zastosowano niski mostek, tzw. „plunge”, który sprzyja większej ekspozycji dekoltu. Elementami dekoracyjnymi modelu są wszyte taśmy nadające sportowego charakteru.

MEGHAN – gładka, termicznie modelowana miseczka, która posiada pojedynczy wbudowany push–up. Miseczka lekko zbiera piersi do środka, nadając im krągły kształt. Idealny dla kobiet poszukujących podtrzymania i delikatnego podniesienia piersi. Ozdobna koronka stanowiąca przedłużenie miseczki nadaje modelowi romantycznego charakteru.

TINA – gładka, termicznie modelowana miseczka, która posiada pojedynczy, wbudowany push–up. Miseczka lekko zbiera piersi do środka, nadając im krągły kształt. Idealny dla kobiet poszukujących podtrzymania i delikatnego podniesienia piersi. W tym modelu beżowa miseczka pokryta jest czarnym tiulem, ozdobionym dekoracyjnych haftem.

LEA – biustonosz przeznaczony dla kobiet, które chcą optycznie powiększyć piersi. Dzięki zastosowaniu wbudowanego na stałe, wewnętrznego, podwójnego push-upa, stają się one naturalnie powiększone, zebrane do środka i tworzą kształt miękkiego V. Niski mostek, tzw. „plunge” powoduje, że uzyskujemy efekt pełniejszego i nawet dwukrotnie większego biustu.

Nowa kolekcja bielizny Gatta Intimate dostępna jest w salonach firmowych oraz na stronie internetowej: www.gatta.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: