LADIES DAY 2018. Inspiracja – Motywacja – Rozrywka

Ladies Day to największe wydarzenie organizowane przez Czerwoną Szpilkę. W pierwszej edycji wzięło udział ponad 500 uczestników. 17.03.2018 r. we Wrocławiu odbędzie się druga edycja tej niezwykłej konferencji!

 

Ladies Day to jedno z największych spotkań networkingowo-motywacyjnych w Polsce! To zarówno merytoryka, ale również kontakty i rozrywka. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Tego dnia kobiety będą mogły skorzystać z wartościowych wykładów od prelegentów, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli już poziom ekspercki. Oprócz tego uczestniczki wysłuchają inspirujących wywiadów z kobietami, które mają ogromną siłę do realizowania swoich planów, mimo że często zmagają się z dużymi przeciwnościami losu.

Kogo zobaczymy na scenie  w tym roku?

Pani Swojego CzasuOla Budzyńska to była trenerka umiejętności miękkich, która przez 10 lat jeździła po Polsce i szkoliła pracowników korporacji z „time management”. Teraz jest znana jako Pani Swojego Czasu. Codziennie gromadzi wokół swojego projektu ponad 50 tysięcy kobiet, które aktywnie biorą udział w jej transmisjach i działaniach w sieci. Jest twórczynią trzech kursów online, autorskich produktów fizycznych pomagających kobietom zarządzać czasem oraz autorką książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”.

Katarzyna Pawluś Książka Kasi Pawluś „Jedna na milion” od grudnia inspiruje mnóstwo ludzi do zmiany postrzegania swojego życia i dostrzegania w nim pozytywów, które często mijają nas niezauważone w codziennych zmaganiach z wyolbrzymionymi problemami. Kasia na co dzień walczy z poważną chorobą, ale sama zaraża optymizmem innych:

„Ludzie się pytają mnie jak ja to robię że się często uśmiecham, że jestem taką optymistką i do tego pomagam wszystkim? Odpowiedź jest prosta. Tego nauczył mnie Robak. Czasem trudno jest się uśmiechać, kiedy w życiu spotykają Cię rzeczy których nie rozumiesz. Nie masz pewności czy przez to przebrniesz. Idziesz przez tą burze, ale nie wiesz ile to jeszcze potrwa. Chcę się z Wami podzielić zasadami których się nauczyłam i które moglibyście wykorzystać w życiu aby szczęśliwie żyć”.

Ladies Day to także dobra zabawa!

Poza częścią z wystąpieniami naszych gości, szykujemy wiele artystycznych niespodzianek, które na pewno dostarczą dużo pozytywnych emocji. Podczas Ladies Day zyskasz dużo wartościowej wiedzy, niezapomniane wspomnienia i z pewnością wiele nowych znajomości!

Biorąc udział w  konferencji czynisz DOBRO!

Czerwona Szpilka chce pomagać! Każdy bilet wspiera stowarzyszenie „MÓWIMY NIEboRAKOWI”. Pieniądze są przeznaczone na zrobienie peruk dla dzieci z chorobą nowotworową.

17.03.2018r. | Hotel Terminal we Wrocławiu

Więcej szczegółów, pełny program wydarzenia oraz informacje o biletach na www.ladiesday.czerwonaszpilka.pl

Czerwona Szpilka – firma skupiona wokół działań wspierających kobiecy rozwój i przedsiębiorczość. Głównym założeniem Czerwonej Szpilki jest organizacja konferencji oraz spotkań edukacyjno-networkingowych, podczas których kobiety mogą zarówno zdobyć nowe kompetencje, jak również nawiązać biznesowe kontakty i wymienić się zawodowymi doświadczeniami.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: