Kolekcja tenisowa B.ICON od marki Diadora, czyli absolutny must-have w szafie każdego sportowca!

Tenis jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie, która z roku na rok przyciąga coraz większe grono wielbicieli. Każdy tenisista musi być jednak przygotowany na to, że najtrudniejsze bitwy to te stoczone z samym sobą, a przełamywanie własnych barier to jedyna droga do zwycięstwa. W tym sporcie nie liczą się jednak tylko umiejętności, ale bardzo ważny jest odpowiedni strój i obuwie.

 

 

 

Buty tenisowe są jednym z najważniejszych atrybutów każdego tenisisty. Zapewniają nie tylko komfort i wygodę, ale także maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przed kontuzjami. Z nowymi butami B.ICON od marki Diadora poczujesz się gotowy na każdą przeszkodę na korcie i każde nowe wyzwania.

W kolekcji tenisowej marki Diadora znalazły się najwyższej jakości buty B.ICON wykonane w technologii SuprellTech z przewiewną siateczką i cholewką D-Skin, która zapewnia optymalną wysoką stabilność. Dodatkową zaletą jest odporna na wstrząsy wyjmowana wykładka i podeszwa wykonana ze specjalnej, odpornej na zużycie mieszanki gumy. Oprócz sportowego obuwia, tenisiści oraz tenisistki  znajdą w kolekcji także koszulki, bermudy, bluzy, spódnice, sukienki i spodnie z elastycznych, oddychających tkanin, które sprawdzą się nawet podczas najbardziej wymagających treningów.

Weź głęboki oddech, załóż buty B.ICON, chwyć rakietę tenisową i zrób pierwszy krok na korcie, pokonując wszystkie przeszkody na swojej drodze.

Wszystkie ubrania i buty dostępne są na mmsport.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: