Kawy, które nadążają za Twoim stylem życia

Aby stawić czoła codziennym wyzwaniom, potrzebujemy zarówno motywacji, jak i źródła energii. Czy to poranek w biegu, intensywny dzień w pracy, czy też chwile relaksu wieczorem – każdy moment wymaga uwagi. Najnowsza kolekcja KAWA+ od Nespresso to odpowiedź na obecne trendy – potrzebę aktywności i koncentracji. Nowe kawy nie tylko pobudzą zmysły, ale także dostosują się do potrzeb nawet najbardziej aktywnych konsumentów. Trzy wyjątkowe produkty, łączące niezapomniany smak świeżej kawy Nespresso ze składnikami funkcjonalnymi, są pierwszą propozycją z kolekcji KAWA+ dostępną na polskim rynku.

 

 

 

 

 

Nasza codzienność często bywa bardzo intensywna i wymagająca, dlatego tak ważne jest, by znaleźć w niej przestrzeń na chwilę relaksu, wytchnienia i nabrać sił na dalszą część dnia. Z tą myślą eksperci Nespresso stworzyli kolekcję KAWA+, dodając do klasycznych kompozycji Nespresso składniki funkcjonalne. Dzięki takiemu połączeniu kawy z kolekcji KAWA+ będą doskonałym uzupełnieniem  każdego trybu życia – są stworzone zarówno dla tych, którzy żyją w biegu, jak i dla tych, którzy potrzebują chwili wytchnienia i zastrzyku energii z kubkiem ulubionego napoju. Nespresso to nie tylko szeroki wybór świeżo mielonej i wyjątkowej kawy z całego świata, ale również niezapomniana chwila w ciągu dnia.

Pierwsza propozycja, Ginseng Delight, dedykowana tym, którzy szukają wytchnienia w zabieganej codzienności, czerpie inspirację z długiej historii żeń-szenia Panax, uznawanego w Chinach od ponad 2000 lat za króla ziół. To łagodne połączenie arabiki z Ameryki Łacińskiej i ugandyjskiej robusty zostało wzbogacone ekstraktem z żeń-szenia oraz obłędnie pysznym i delikatnym aromatem karmelu. Ginseng Delight to nie tylko kawa, to prawdziwa medytacja smaku, która zapewni chwilę wytchnienia nawet w najbardziej zabiegany dzień.

Najnowsza kolekcja to także dwie kawy o intensywnym smaku, z dodatkową dawką pobudzenia, będące odpowiedzią na potrzeby najbardziej aktywnych konsumentów. Klasyczne i uwielbiane kawy Vertuo Melozio i Stormio zostały wzbogacone dodatkową dawką kofeiny – aby zapewnić odpowiedni poziom energii na cały aktywny dzień. Każda kapsułka zawiera 20% więcej kofeiny.

Nespresso Melozio Go to harmonijne połączenie ziaren arabiki z Ameryki Łacińskiej, pozyskiwanych głównie z Brazylii i Gwatemali. Kawa oczaruje każdego bogatymi nutami zbożowymi i słodkością miodu. Dzięki temu, że ziarna arabiki zostały poddane procesowi osobnego palenia, brazylijski Bourbon rozwija swoje zbożowe nuty sprawiając, że kawa staje się słodka i gładka.

Nespresso Stormio Go zawdzięcza swój niepowtarzalny smak i aromat procesowi ciemnego
i powolnego palenia. Wolne wypalanie ziaren pochodzących z Nikaragui i Gwatemali, pozwala wydobyć pełną intensywność smaku arabiki z Ameryki Środkowej. Zbożowe, korzenne i drzewne nuty sprawią, że smak ten pozostanie w pamięci na długo.

Zyskaj jeszcze więcej czasu dla siebie z Nespresso

Ulubiona kawę Nespresso o dowolnej porze dnia przygotujesz szybko i wygodnie w dedykowanych ekspresach. Idealnym rozwiązaniem są ekspresy Vertuo, które poza wyjątkowym designem, są niezwykle łatwe w obsłudze i parzą doskonałą kawę przy użyciu jednego przycisku. Urządzenia wykorzystują zaawansowaną technologię Centrifusion™, która analizuje kod kreskowy na każdej kapsułce, aby dostosować sposób parzenia do każdego rodzaju kawy, w tym liczbę obrotów, ilość wody oraz temperaturę. Dzięki temu za każdym razem wydobywają z kapsułki to, co najlepsze, a my możemy cieszyć się niezapomnianym smakiem świeżej kawy.

Recycling – liczy się działanie

Wszystkie kapsułki Nespresso wykonane są z aluminium – materiału, który najlepiej chroni świeżość
i jakość kawy przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak tlen, światło czy wilgoć, a dodatkowo może być poddany recyklingowi wiele razy. W programie recyklingu Nespresso od 25 lat zarówno aluminium, jak i kawa otrzymują drugie życie. Nespresso dokłada wszelkich starań, aby ten proces był jak najprostszy i jak najwygodniejszy dla konsumentów. Wystarczy oddać zużyte kapsułki w butikach marki lub kurierowi, odbierając zamówienie złożone online.

Nowa kolekcja Nespresso KAWA+ jest już dostępna na stronie: Kawa w Kapsułkach | NESPRESSO oraz w butikach Nespresso.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: