Fashion Meeting STYLE – dla Niej… i dla Niego… – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Fashion Meeting STYLE – dla Niej… i dla Niego…

Patronat medialny Imperium kobiet

Kim jest tajemnicza kobieta? Twarz niezwykła, zamyślona, poszukująca, otoczona wiankiem z kwiatów w kształcie serca… Witamy w krainie niebanalności – zdaje się mówić.

]]>

Uwaga! Zbliża się nieprawdopodobna, najbardziej zaskakująca impreza modowa jakiej jeszcze nie było, przedsprzedaż nowych kolekcji i tchnienie wiosny w modzie i naszych sercach, czyli Fashion Meeting STYLE – dla Niej… i dla Niego… (www.fashionmeeting-style.pl, www.facebook.com/events/1653867971548920).

Już 5 i 6 marca (w godz. 11:00-18:00) przeniesiemy się do magicznego i surrealistycznego wnętrza Silver Conference Center w IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM w nowoczesnym budynku Silver Tower Center we Wrocławiu na Placu Konstytucji 3 Maja – naprzeciwko Dworca Głównego PKP.

Zobaczcie, co na Was czeka w modowej krainie “Alicji w Krainie Czarów”.

Silver Conference Center to największe, nowocześnie wyposażone i niezwykle komfortowe centrum konferencyjne w sercu Wrocławia, o łącznej powierzchni ponad 1400 metrów kwadratowych. To idealne miejsce do organizacji stylowego wydarzenia. Na miejscu znajduje się również hotel IBIS Styles, który wraz z Silver Conference Center jest partnerem Fashion Meeting Style – dla Niej… i dla Niego.

Wstęp jest bezpłatny.

Postaramy się, aby marzenia o pięknej codzienności stały się możliwe. Wspaniałe ubrania spod igły projektantów, różnorodna biżuteria i nowe marki, wyselekcjonowane marki kosmetyczne, a do tego wyborna kawa, smaki i aromaty, wino i róże – to propozycja na weekend (5-6 marca) poprzedzający Dzień Kobiet, a także Dzień Mężczyzn (obchodzony 10 marca). Targi mody i urody jakich jeszcze nie było, celebracja miłego święta dla Pań i Panów. Będzie to miejsce, pozwalające nie tylko na zakupy i obserwację, ale też na konsultacje, wymianę spostrzeżeń.

Przez cały stylowy weekend targowy, którego tematem przewodnim jest moda i uroda, będą odbywać się również warsztaty, prezentacje i prelekcje dotyczące mody, urody, zdrowego odżywiania. Goście zrelaksują się przy filiżance oryginalnej kawy i lampce wina, a także będą mogli wziąć udział w warsztatach parzenia kawy prowadzonych przez utytułowanych baristów.

Zakupy u projektantów, warsztaty stylu ze stylistką, sekrety baristów i degustacje wina na Fashion Meeting STYLE to preludium – zapowiedź wiosny w pełni, której kolejnym wydarzeniem jakiego nie można przegapić będzie 13. edycja Targów mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE – Nowa Polska Moda (www.fashionmeeting-popupstore.pl) organizowana w dniach 16 i 17 kwietnia (w godz. 11:00-18:00) w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44.

To wielka uczta dla koneserów autorskiej mody i modnych smaków na miarę europejskich wydarzeń. Wstęp jest bezpłatny. Tej wiosny niewątpliwie kluczowym trendem charakteryzującym miejski styl będzie moda od projektantów i wyborne jedzenie, przygotowywane przez najlepsze food trucki, które zjadą do Browaru Mieszczańskiego w weekend 16 i 17 kwietnia.

Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa zgodnie z tradycją Wrocławskich Ulicożerców rozpocznie sezon 2016. Połączone siły organizatorów (Wrocław Fashion Meeting oraz Bazar Smakoszy) najlepszych wrocławskich imprez, dostarczą Wam satysfakcji z doskonałych modnych zakupów i wybornego jedzenia. Data i miejsce jest ustalone – czekamy na Was. 

Partnerzy: Silver Conference Center, IBIS STYLES Wrocław Centrum
Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań
Patroni medialni: STRÖER, Radio RAM, Multikino, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Teatr Polski we Wrocławiu, Styl.pl, MaxModels.pl, www.wroclaw.pl, Imperium Kobiet, MADAME, fashionweare.com, DOMODI, DaWanda.pl, ModnaModa.pl, Rynek Mody, Businesswoman&life, ModnaUlica.pl, MMWroclaw.pl, TuWroclaw.pl, dlaStudenta.pl, feszyn.com, kulturaonline.pl
Organizator: Sequence

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: