Fashion Meeting POP UP STORE vol. 12 – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Fashion Meeting POP UP STORE vol. 12

Patronat medialny Imperium kobiet

Po lecie pełnym upałów nadeszła jesień spod znaku nowych trendów. Wrześniowa, dwunasta edycja targów mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE będzie okazją do przygotowania szafy na nadchodzące chłody, w niezmiennie najlepszym stylu i duchu niezależnego projektowania.

]]>

Miłośników mody i designu z polskim rodowodem ponownie zapraszamy do Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44. Wstę bezpłatny.

W weekend 26 i 27 września w godz. 11:00-18:00 na odwiedzających wydarzenie czekać będą twórcy ubrań, dodatków i domowych akcesoriów, niedostępnych nigdzie indziej we Wrocławiu. A wszystko to dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Stoiska zapełnią się nowymi propozycjami uznanych projektantów z całej Polski, podbijających świat designu i mody niebanalnymi pomysłami i autorskimi interpretacjami globalnych trendów. Materiały najlepszej jakości, oryginalne wzornictwo i perfekcja wykonania charakteryzują zarówno ubrania i dodatki i akcesoria ich autorstwa. Zakup ich produktów to nie tylko inwestycja w szafę i swój wizerunek, ale też wspieranie rozwoju polskiego designu najlepszej jakości.

Fashion Meeting POP UP STORE to doskonała okazja do zapoznania się z projektami na żywo, ponieważ większość twórców sprzedaje swoje prace przez Internet. Autorzy również będą obecni na stoiskach, chętni do opowiedzenia o swoich wyrobach, inspiracjach i filozofii projektowania. W sekcji modowej znajdą się stoiska około 80 projektantów, oferujących ubrania, dodatki i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Z myślą o najmłodszych zaplanowano również strefę zabaw.

Na terenie Browaru nie zabraknie również strefy gastronomicznej, w której serwowane dania będą smacznym przerywnikiem stylowych zakupów. Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda to targi organizowane z myślą o poszukujących wyjątkowości, unikalności i wyrafinowanych projektów z duszą. Do poznania najnowszych trendów w autorskiej odsłonie zapraszamy nie tylko koneserów, ale wszystkich ceniących rzemiosło z najwyższej półki od polskich projektantów.

Gwarancję satysfakcji z zakupów i świetnych wrażeń podczas Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda, dają organizatorzy, odpowiedzialni za sukces największej modowej imprezy w południowej Polsce – Wrocław Fashion Meeting, której szósta edycja odbędzie się w listopadzie.

Więcej informacji: www.nowapolskamoda.plwww.fashionmeeting.pl
Facebook: www.facebook.com/wroclawfashionmeeting
Wydarzenie Facebook: www.facebook.com/events/954337857956899

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Imperium Kobiet, Radio RAM, Wirtualna Polska, ConceptShop.pl, Dziennik Metro, Gazeta Wyborcza, Multikino, AVANTI24.pl, Teatr Polski we Wrocławiu, Styl.pl, SNOBKA, DOMODI, www.wroclaw.pl, Styl.fm, Businesswoman&life, MMWroclaw.pl, DaWanda.pl, fashionweare.com, ofeminin.pl, MaxModels.pl, Rynek Mody, excluzive.pl, feszyn.com, TuWroclaw.pl, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl

Organizator: Sequence

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: