Diament Kobiecego Biznesu dla KUMAZU

Imperium Kobiet poleca!

Diamenty Kobiecego Biznesu 2017 rozdane. Projekt ma na celu pokazanie, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. To wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego, to nie tylko reklama i promocja marki, ale przede wszystkim budowanie społeczności kobiet przedsiębiorczych.

Misją konkursu jest integrowanie kobiet sukcesu, które w życiu kierują się zasadami biznesowego fair play. Jury nagrodziło kobiece biznesy, które swoją postawą motywują innych do działania, są dowodem na to, że można umiejętnie łączyć biznes z życiową pasją, a swoim optymistycznym nastawieniem do świata – sprawiają, że chce się przebywać w ich towarzystwie.

W tym roku nagroda trafiła w ręce marki KUMAZU.  Kumazu to nowa marka na rynku , która powstała z zamiłowania do naturalnych terapii i ziołolecznictwa. Receptura oparta jest w 100% na ziołach i ekstraktach roślinnych oraz na wiedzy i doświadczeniu przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Dzięki produktom marki KUMAZU będziecie bardziej zadowoleni z wyglądu i stanu swoich włosów.

– Jestem bardzo dumna z nagrody. Cieszę, się że zostaliśmy zauważeni, mimo, że jesteśmy młodą firmą. Nagroda jest dla mnie wyrazem zaufania, daje motywację do dalszego działania. Jest krokiem milowym w kierunku spełnienia kolejnych marzeń zawodowych, doskonalenia oraz rozwoju. Nagroda ma dla mnie nieocenioną wartość i jest źródłem niesłychanej przyjemności – mówi Karina Kondeja – Wojtczak, właścicielka marki.

Serdecznie gratulujemy!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: