Bezbłędny ślub! Porady Weselnego Experta

Obrączki, suknia, masa formalności, sala weselna, orkiestra, a do tego przynajmniej kilkadziesiąt zaproszonych gości, których spojrzenia skierowane są w stronę młodej pary… Jak to wszystko ogarnąć i cieszyć się perfekcyjnym ślubem? Odpowiedź znajdziemy w książce “Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta” autorstwa Arkadiusza Habrata!

 

Na pozór kwestia organizacji ślubu i wesela wydaje się prosta: wystarczy umówić termin w urzędzie, kupić sukienkę, garnitur, obrączki, wynająć salę… i gotowe! W praktyce jednak ilość spraw, które należy załatwić przy okazji organizacji ceremonii może przerazić nawet największych optymistów – i to bez względu na to, czy planujemy imprezę na dwadzieścia, czy dwieście dwadzieścia osób! Nie dziwi zatem, że ślub uchodzi za najbardziej stresujące wydarzenie w naszym życiu. Jak sprawić, by same przygotowania do niego były czystą przyjemnością, a nie źródłem niepotrzebnych nerwów? Recepta jest prosta: wszystko zależy od planowania każdego, pozornie nieistotnego szczegółu oraz od perfekcyjnej organizacji, dzięki czemu wstępując na nową drogę życia unikniecie wszelkich potknięć. Kto może o tym wiedzieć więcej niż Arkadiusz Habrat, weselny ekspert, który ma na swoim koncie organizację niejednego udanego wesela?

– Często popełnianych błędów jest kilka – szczegółowo każdy z nich omawiam w mojej książce. Jeden, na który należy zwrócić uwagę, to branie sobie zbyt wiele obowiązków na głowę. W dzisiejszych czasach, by zorganizować ślub i wesele, formalności i spraw do załatwienia jest mnóstwo, dlatego lepiej jest zlecić organizację konsultantowi ślubnemu, co pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu. Coraz więcej par młodych, którym praca lub inne obowiązki nie pozwalają poświęcić czasu na organizację swojego wesela, decyduje się na tę opcję. Dla narzeczonych to duża oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż konsultant jest w stanie wynegocjować u firm współpracujących naprawdę korzystne ceny. – mówi Arkadiusz Habrat w wywiadzie dla magazynu “Imperium Kobiet”.

Osoby, które z różnych względów wolą trzymać rękę na pulsie i o wszystkim decydować, mogą same spróbować swych sił w roli weselnego eksperta. Jak to możliwe? Wystarczy, że przeczytają książkę Arkadiusza Habrata, “Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta” i skorzystają z zamieszczonych w niej rad. Książka Arkadiusza Habrata to innowacyjne rozwiązanie – połączenie poradnika i planera, z którym krok po kroku zaplanujemy ten uroczysty dzień, czyniąc go niezapomnianym!

Dzięki praktycznym wskazówkom i oryginalnym pomysłom, książka stanowi niezbędnik każdej przyszłej młodej pary, który pozwoli zorganizować idealny ślub – bez wpadek i gaf!

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: