Zostań panelistką III FORUM KOBIET. Wydarzenie już w kwietniu w Warszawie

Być może zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w naszym evencie i pojawić się na scenie? Kilka powodów, dla których warto być z nami:

 

 

 

Promocja swojej marki osobistej: Biorąc udział w tak prestiżowym wydarzeniu, masz okazję zaprezentować się jako ekspert w danej dziedzinie, co może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności i reputacji Twojej marki osobistej.

Możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych: Forum Kobiet gromadzi przedsiębiorczą społeczność, co stwarza doskonałą okazję do budowania relacji biznesowych z innymi uczestnikami, potencjalnymi klientami czy partnerami biznesowymi.

Wymiana doświadczeń: Podczas paneli dyskusyjnych i prezentacji możesz podzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i pomysłami z innymi kobietami, co może przynieść korzyści zarówno Tobie, jak i innym uczestnikom.

Wsparcie dla kobiet w biznesie: Biorąc udział w III Forum Kobiet, wspierasz inicjatywę promującą aktywność zawodową kobiet, co jest szczególnie ważne w kontekście równości szans i eliminacji stereotypów płciowych w świecie biznesu.

Możliwość inspirowania innych: Twoja obecność jako panelistki lub prelegentki może być inspiracją dla innych kobiet, zachęcając je do rozwijania swoich umiejętności, dążenia do sukcesu oraz realizowania własnych pasji i celów zawodowych.

Zostanie panelistką lub prelegentką na III Forum Kobiet to doskonała okazja do promocji swojej marki osobistej, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, dzielenia się doświadczeniami oraz inspiracji innych kobiet do osiągania sukcesu zawodowego.

Główne tematy paneli dyskusyjnych, które pojawią się na naszym Forum:

1. Między sukcesem a wątpliwościami. Jak pokonać syndrom oszusta?
2. Szefowa życia i liderka w biznesie.
3. Sztuka zdrowej rywalizacji, czyli o konkurencji w biznesie.
4. Sztuczna inteligencja w biznesie: Wyzwania, szanse, zagrożenia.
5. Rola mediów w kreowaniu wizerunku kobiet.

LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW: https://evently.pl/events/4148-iii-forum-kobiet

Dowiedz się więcej o warunkach współpracy pisząc na info@idmedia.pl.

Zapraszam

Ilona Adamska – prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

www.ekkb.pl 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: