Zostań bohaterką najnowszej książki Ilony Adamskiej

Zostań częścią super projektu – książki pt. “Bez pudru. Historie kobiet, które zachwycają i inspirują”. To wyjątkowa propozycja, która zawiera w sobie historie kobiet odważnych, silnych i pełnych pasji, które swoim życiem pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

 

“Bez pudru” to zbiór inspirujących opowieści, które motywują do działania i zachęcają do zmian. To historie kobiet, które mimo trudnych doświadczeń, takich jak rozwody, straty bliskich, choroby, czy wyzwania zawodowe, wyszły z nich zwycięsko, stając się przykładem siły i determinacji.

Książka nie ogranicza się jedynie do sukcesów biznesowych; obejmuje również osobisty rozwój, duchowe przemiany i życiowe triumfy, które pokazują, jak ważne jest dążenie do własnych celów i marzeń.

Udział w książce “Bez pudru” to doskonałe narzędzie PR-owo-wizerunkowe, które pozwoli wzmocnić Twoją markę osobistą i podkreślić unikalne cechy.

Wisienką na torcie będą wywiady z gwiazdami znanymi ze świata mediów i show-biznesu, które również podzielą się swoimi inspirującymi historiami.

Oprócz udziału w książce, uczestniczki będą miały możliwość pojawienia się jako Gość inspirującego wywiadu na żywo na facebookowym profilu Ilony Adamskiej, co dodatkowo zwiększy Waszą widoczność i wpływ.

Na bohaterki książki czekają także pamiątkowe dyplomy i statuetki „KREATORKA ZMIAN 2024″, które zostaną wręczone na premierze książki w październiku.

Nie przegap tej szansy!

Dołącz do akcji i stań się częścią projektu, który zmienia życie i inspiruje tysiące kobiet. Twoja historia może być tą, która zainspiruje kolejne pokolenia.

Książka pojawi się w wersji tradycyjnej oraz w formie ebooka dostępnego na empik.com, publio.pl i pwn.pl.

*** Projekt płatny.

ZGŁOSZENIA: INFO@IDMEDIA.PL

LICZBA MIEJSC W PROJEKCIE OGRANICZONA.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: