Zapraszamy na kolejne warsztaty “Przygoda z macierzyństwem”

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu bezpłatnych warsztatów “Przygoda z macierzyństwem”. Zapraszamy 24 października (środa) w Warszawie do Centrum Prasowego Foksal  – Dom Dziennikarza,  ul. Foksal 3/5, w godz. 16.00-20.00.

 

Podczas wydarzenia na przyszłych rodziców czekają spotkania z:

  • Lekarzem medycyny rodzinnej dr Seleną Kobierzycką, która powie, jak stosować właściwą profilaktykę oraz co robić podczas przeziębienia, biorąc pod uwagę czas ciąży i karmienia piersią
  • Panią Agnieszką Różycką-Świątek –  jako fotograf specjalizujący się w fotografii przyszłych mam i dzieci opowie jak zatrzymać szybko mijające chwile i jak robić zdjęcia maluszkom, by to one były w roli głównej. Bez zbędnych detali.
  • Ekspertką z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która wyjaśni na czym polega bankowanie krwi pępowinowej, jak się ją przechowuje i kiedy wykorzystuje w leczeniu, także rodzeństwa dziecka. Na stanowisku PBKM na przyszłe mamy będą czekały niespodzianki. Po wykładzie rodzice bedą mieli możliwość zadawania pytań.
  • Panią Małgorzatą Woźniak z Zioło Piast, która zadba, by rodzice po wyjściu z warsztatów wiedzieli, jak sobie radzić z niedokrwistością w ciąży.Podczas warsztatów dla przyszłych rodziców przewidujemy także konkursy z nagrodami. Do wygrania będą m. in. kosmetyki dla maluszka i dla mamy, kocyk dla dziecka, Aspinoski oraz dzbanek filtrujący wodę Aquaphor .Na warsztaty jest WSTĘP WOLNY.
Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: