Zapraszamy na Canpol Ladies: nowy cykl wywiadów na YouTubie, w którym mamy radzą mamom

Ile kobiet, tyle różnych historii, problemów i emocji związanych z tematem laktacji. Dlatego też przyszłe mamy, próbują przygotować się do nowej roli najlepiej jak potrafią. Jednym z najlepszych źródeł porad jest korzystanie z doświadczenia innych mam, które przechodziły już przez to, co jest dopiero przed nami. Takie rekomendacje są dla kobiet najbardziej cenne i wiarygodne. Poznamy historie i opinie mam, które pierwsze miesiące laktacji mają już za sobą!

 

 

Milion mam to milion opinii

Wyobraźmy sobie, że w jednym miejscu spotyka się milion kobiet i wymienia swoimi doświadczeniami związanymi z używaniem laktatora. Właśnie tyle – bo aż milion mam zaufało marce Canpol babies i kupiło laktator z jej oferty – w tym także model Easy&Natural. Z potrzeby dzielenia się doświadczeniami marka Canpol babies ruszyła z cyklem filmów „Canpol Ladies” na własnym kanale YouTube. Prowadząca ten cykl Alicja spotyka się z mamami, Influencerkami i ekspertką, które opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z laktacją i dzielą się uwagami, rekomendacjami, spostrzeżeniami.

Pierwszy odcinek „Canpol Ladies” to unboxing laktatora Easy&Natural. Prowadząca bierze pod lupę poręczny model laktatora Easy&Natural i opowiada o każdym z elementów, które wchodzą w skład zestawu. To video jest zapowiedzią całego cyklu, a widz może poznać bliżej wszystkie funkcje i możliwości tego laktatora.

Obok wielu przydatnych informacji o samym urządzeniu, film pokazuje, jak ten laktator oceniają inne mamy oraz jakie uzyskał opinie na największych platformach sprzedażowych.

Rozwijanie świadomości o laktacji

Marka Canpol babies do współtworzenia cyklu zaprosiła wyjątkowe kobiety, które dzielą się z widzami swoimi doświadczeniami związanymi z laktacją i karmieniem piersią. Przyszłe mamy będą mogły posłuchać o wyzwaniach, którym stawiały czoła bohaterki cyklu. W serii filmów pojawiać się będzie wiele istotnych informacji, które kobiety mogą wykorzystać także na swojej macierzyńskiej drodze. Twórcom cyklu bardzo zależało na tym, aby zbudować intymną i przyjazną atmosferę z widzami. Dzięki temu, oglądając film, możemy poczuć się jak byśmy były na kawie ze swoją najlepszą przyjaciółką. Cały cykl nie tylko edukuje, ale także zaprasza przyszłe mamy do dyskusji oraz do wymiany doświadczeń. Canpol babies na swoim kanale tworzy bezpieczną przestrzeń, w której kobiety mogą wyrażać swoje zdanie i wymieniać się doświadczeniami z innymi mamami. Budująca się w ten sposób społeczność Canpol Ladies – chce być wsparciem dla wszystkich mam i pomagać im w udanym początku macierzyństwa.

Społeczność Canpol Ladies, czyli mamy radzą mamom

W całym cyklu każda przyszła mama znajdzie coś dla siebie. Począwszy od pierwszego odcinka, który przybliża laktator Easy&Natural, po ciekawą rozmowę – pełną indywidualnych doświadczeń związanych z karmieniem piersią i laktacją – przeprowadzoną z mamami – Moniką i Karoliną.

Kamera podczas jednego z odcinków zawędruje również na warszawskie ulice, gdzie Anna Nowak – świeżo upieczona mama, prowadząca profil na Instagramie cookapl – pyta kobiety spotkane w parku o ich historie związane z macierzyństwem i laktacją. Wisienką na torcie jest finalny odcinek, gdzie edukatorka laktacyjna odpowiada na wszelkie wątpliwości związane z karmieniem piersią. Filmy te to doskonałe źródło wiedzy i wymiany doświadczeń, z których przyszłe i obecne mamy mogą czerpać inspiracje i wiedzę – do rozwiązywania własnych problemów laktacyjnych. Taki jest cel marki Canpol babies – edukacja i inspiracja.

Pierwsze odcinki są już dostępne na kanale Canpol babies na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCVlovcIXMv0uCRC3BxoMF9Q, natomiast kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy czwartek października br.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: