“Wyjdź z domu. Świat jest piękny!” – relacja po wieczorze z La Palmą w Krakowie.

“Wyjdź z domu. Świat jest piękny!” – to życiowe motto rodziny podróżników z Krakowa, którym od lat skutecznie zarażają innych.

Tym razem Dawid Łasut i jego najbliżsi przenieśli nas w bezkres zieleni tej dziewiczej i wciąż nie do końca odkrytej kanaryjskiej La Palmy. Podczas spotkania, które w miniony czwartek zorganizowali w krakowskiej restauracji Mangal na ulicy Krowoderskiej 28, pomimo niesprzyjającej aury, która niemal w ostatniej chwili zmusiła przeniesienie wieczoru z magicznego ogrodu do wnętrza lokalu, wydarzenie zakończyło się sporym sukcesem. Nie zabrakło ciekawych anegdot, hiszpańskich tapas oraz wina, a także licytacji charytatywnej na rzecz fundacji “Możesz na mnie liczyć”. Goście opuszczali restaurację z folderami informacyjnymi o Wyspach Kanaryjskich oraz pachnącymi mydełkami ufundowanymi przez firmę Soap& Friends. Frekwencja dopisała i niewielki lokal dosłownie pękał w szwach.

Gwoździem programu była obecność najmłodszych podróżników – 6 letniego Dawida juniora oraz jego 4-letnich sióstr – bliźniaczek Jaśminki i Alinki, które chętnie odpowiadały na każde pytanie oraz pozowały do zdjęć z uczestnikami wydarzenia. Rodzina Łasutów pozostaje w podróży od samego początku pandemii i nie zamierza jej kończyć. Ostatnie 3 miesiące spędzili na malowniczej La Palmie, która słynie z czystego powietrza, przezroczystej tafli nieba, niekończących się szlaków do pieszych wycieczek i na której panuje wieczna wiosna.

W trakcie niewielkiej licytacji charytatywnej na rzecz fundacji “Możesz na mnie liczyć” udało się zebrać ponad 4000 zł. Dużym powodzeniem cieszyły się kursy języka hiszpańskiego ufundowane przez centrum języków iberyjskich “Porto Alegre”, choinka z dostawą od firmy Erbis, pobyty weekendowe w hotelu „Wiosna” w Rabce oraz relaks w strefie wellness „Leśnego Spa”. Całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na realizację projektu plenerowych biblioteczek. Więcej o działaniach fundacji przeczytasz na https://pomoz.pl/.

Na specjalne słowo podziękowania zasłużyli partnerzy projektu: Alina Roszczyńska – agent ubezpieczeniowy, In Spa Kraków, Optimal Fit – catering dietetyczny, Sayah Hand Made , Klimaty Południa oraz delikatesy hiszpańskie Lafuente. Na kolejne projekty Dawida Łasuta będziemy musieli odrobinę poczekać. Przebojowa rodzina wyrusza bowiem w kolejną, niekończącą się podróż bez strachu, limitów i ograniczeń, przede wszystkim tych we własnej głowie.

Wyjdź z domu. Świat jest piękny!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: