Wnętrza pracowni Majolika Nieborów tłem dla nowej kolekcji premium marki Allora

Wyraziste wzory, pastelowe kolory i szlachetne materiały to połączenie, które dominuje w wiosenno-letniej kolekcji apaszek marki Allora. Najnowsza kampania zrealizowana została w oryginalnych wnętrzach pracowni ceramiki Majolika Nieborów położonej w Nieborowie.

 

 

 

Kobiece apaszki to ponadczasowy element garderoby, który w wiosenno-letnim okresie staje się najbardziej pożądanym dodatkiem. W upalne dni chustą zastąpić można nakrycie głowy lub wykorzystać jako opaskę czy gumkę do włosów, a umiejętnie zawiązana posłużyć może nawet jako zwiewny top. Różnorodne kolory i wzory pozwalają jeszcze bardziej urozmaicić letnie stylizacje nadając im indywidualnego charakteru.

W najnowszej wiosenno-letniej kolekcji Allora postawiła nie tylko na kwiatowe wzory, lecz także na nowoczesne i geometryczne motywy. Na materiałach dominują naturalne i pastelowe barwy, a projekty są subtelne i bardzo kobiece. W kolekcji wykorzystane zostały naturalne materiały, takie jak stuprocentowy jedwab czy kaszmir.

– Nowa kolekcja premium Allory to połączenie tradycji i nowoczesności. W projektach pojawiają się klasyczne motywy – jak kwiaty, ale w bardziej oryginalnym i unikalnym wydaniu. Zależało nam na stworzeniu produktów dla pewnych siebie kobiet, które cenią tradycję, ale jednocześnie nie boją się eksperymentować z kolorami i wzorami – mówi

Agnieszka Pawlina, współwłaścicielka firmy Allora.

Marka tworząc kampanię, nawiązała do twórczości polskiej manufaktury Majoliki Nieborów. To pracownia ceramiczna, która kontynuuje rodzinną, ponad stuletnią tradycję, tworząc unikalne produkty. To właśnie w miejscu, w którym przeplata się historia, unikatowe rzemiosło i pasja, zrealizowana została sesja zdjęciowa najnowszych produktów Allory.

– Majolika Nieborów to pracownia ceramiki położona w Nieborowie, niedaleko Łowicza, z niezwykle długą i bogatą historią, tworzona przez ludzi z pasją. W najnowszej kampanii chcemy pokazać to, co łączy Allorę z Majoliką Nieborowem: kreatywność, wytrwałość i zamiłowanie do piękna – przyznaje Agnieszka Pawlina.

Apaszki z kolekcji wiosna-lato 2023 dostępne są na allora.sklep.pl. Dzięki nawiązanej współpracy w sklepie internetowym Allory można także nabyć świece Majoliki Nieborów sygnowane oryginalnym złotym logo.

Sesja zdjęciowa wykonana została przez:

Photo: Viktoria Krzystanek
Model: Ana Gurova / Neva Models
Stylist: Aleksandra Orawczak
Make-up & Hair : Aleksandra Przyłuska
Producer – Weronika Pawlina
Lokalizacja – Manufaktura Majolika Nieborów

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: