Wielka “czerwcówka” – modnie i naturalnie, czyli targi i atrakcje we wrocławskiej Zajezdni Dąbie

Plan na czerwcowy weekend już gotowy! W sobotę i niedzielę 2-3 czerwca zapraszamy na cykl imprez w Zajezdni Dąbie – Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3, gdzie moda od projektantów spotka się z tym, co zdrowe i naturalne. Całość umilą piękne rośliny i produkty dobre dla dzieci, a zlot food truck’ów nakarmi wszystkich wielbicieli ulicznej strawy. Na najmłodszych będą czekać atrakcje z okazji Dnia Dziecka.

 


W jednym miejscu i czasie zapraszamy na niezwykłe, oryginalne wydarzenia targowe adresowane do świadomych konsumentów, którym nie jest obojętne, jakie produkty wybierają. Udział nie wymaga żadnych kosztów wstępu, lecz każdy nasz zakup ma znaczenie, w czasach kiedy żyjemy w ciągłym nadmiarze masowej konsumpcji. Znaczenie ma wszystko, co kupujemy!

Zapraszamy na największe targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store, targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty oraz targi Dobre dla dzieci – od niemowlaka do szkolniaka. Imprezom będzie towarzyszyć strefa z designem roślinnym Zielono Mi oraz warsztaty kosmetyczne i dziewiarskie. Bramy klimatycznej Zajezdni Dąbie będą otwarte dla wszystkich w sobotę i niedzielę w godz. 11:00-18:00.

Targi polskich projektantów Fashion Meeting

W dniach 2-3 czerwca Wrocław po raz kolejny stanie się miastem mody dla dorosłych i dla dzieci. Wszystko za sprawą osiemnastej już edycji największych targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store (www.fashionmeeting.pl)

Jeśli zaczynacie przygotowania do wysokich temperatur i letnich, wakacyjnych stylizacji, zapraszamy na czerwcowe targi, podczas których swoje kolekcje zaprezentuje ponad 100 wyselekcjonowanych projektantów ubrań, biżuterii, toreb, butów, najmodniejszych dodatków i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zapowiada się nie lada okazja dla estetów, którzy modne, wakacyjne trendy chcą połączyć ze świadomymi zakupami i poszerzaniem horyzontów. Nie tylko modowych!

Na targach pojawią się nieobecne dotąd we Wrocławiu marki jak ODIO x RAG, JumiBag, The Broda, La Woman, On You, Freeshion i wiele stylowych nowości. Znani i lubiani projektanci przywiozą najnowsze letnie kolekcje. Wśród nich zagoszczą między innymi: Anna Drabczyńska, Bodyych, Bucle, EMC Studio, Senveniu, Pracownia FiO, Luveg czy Nun.mi. Fashion Meeting we Wrocławiu to wydarzenie o największym rozmachu, które za każdym razem odwiedzają projektanci i goście z całej Polski. Ponadto towarzyszyć mu będzie całokształt interesujących wydarzeń, o których poniżej.

#KupujŚwiadomie

Osiemnasta edycja targów to cały kompleks wydarzeń. Obok Fashion Meeting, odbędzie się kolejna edycja targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty oraz targi dla rodzin z dziećmi Dobre Dla Dzieci.

Udział w festiwalu świadomych zakupów, bo tak można nazwać kompleks wydarzeń, który nastąpi 2 i 3 czerwca, czyli: Fashion Meeting, Targi kosmetyków Natural Beauty oraz Targi Dobre dla dzieci może wziąć każdy i czerpać satysfakcję robiąc mądre zakupy. Namawiamy, aby kupować świadomie – produkty, które powstały z pasji, tworzone lokalnie w małych firmach, z poszanowaniem ludzkiej pracy. Podczas targów będą czekać na Was firmy, które samodzielnie tworzą swoje produkty z poszanowaniem zasad sprawiedliwego handlu i środowiska naturalnego.

Targi Dobre Dla Dzieci od niemowlaka do szkolniaka

To impreza dla rodzin z dziećmi, podczas której znajdziemy ofertę dla maluchów, przedszkolaków i uczniów. Marki, które wezmą udział w targach to wybrani, sprawdzeni projektanci mody dziecięcej, producenci akcesoriów, przyjaznych dla skóry małych dzieci, odznaczających się certyfikatami i oryginalną estetyką wpisującą się w najnowsze trendy. Podczas targów będzie można poznać ofertę zajęć pozalekcyjnych dla uczniów, ofertę żłobków oraz zapewnić dziecku wiele rozrywek: jak bezpłatne lekcje angielskiego i warsztaty, malowanie twarzy, basen z kulkami, kolorowanki, kącik zabaw, balony z helem, malowanie farbami na stretch’u i wiele innych fascynujących atrakcji dla najmłodszych i większych dzieci.

Zrób to sam

Czerwcowe targi wzbogacone zostaną również o Strefę DIY (Do It Yourself). W jej ramach będą mieć miejsce warsztaty, które zgodnie z nazwą dadzą uczestnikom okazje wykazania się własnymi zdolnościami… wszystko spięte klamrą filozofii “Zrób to sam”. Samemu będzie można zrobić, np. krem ziołowy, nauczyć się robótek ręcznych czy zrobić własne naturalne, pachnące mydło.

Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty

Z całą pewnością po kosmetyki bazujące na składnikach naturalnych sięgają konsumenci świadomi, ale i z wielką chęcią poszerzający swoją wiedzę. Targi Natural Beauty dedykowane są właśnie takim osobom. Co będzie można kupić? Ręcznie robione naturalne mydła, tworzone metodą “na zimno”, musujące, pachnące i doskonale nawilżające kule do kąpieli, leciutkie masła do ciała i nawilżające peelingi, kosmetyki stworzone przy użyciu najnowszej technologii nanocząsteczkowej, organiczne pasty do zębów i organiczne kosmetyki do codziennej higieny oraz pielęgnacji niemowląt. A ponadto produkty do pielęgnacji włosów: szampony, maseczki, olejki oczyszczające i regenerujące oraz produkty do stylizacji, świece zapachowe w pełni naturalne, stworzone na bazie ekstraktów i wyciągów roślinnych i wiele innych produktów, które nie sposób opisać, a trzeba je poznać…na własnej skórze.

Chętni na doświadczenie tej uczty dla ciała i zmysłów?

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

 Targi odbędą się w dniach 2-3 czerwca w Zajezdni Dąbie – Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3 i będą trwały od godziny 11:00 do 18:00.

Imprezie będzie towarzyszył zlot food trucków i atrakcje dla dzieci.

Wstęp bezpłatny!

Więcej informacji:

www.fashionmeeting.pl

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych
Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizator: Fashion Meeting

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: