Wieczór Gruziński już 20 września w samym sercu Krakowa!

Wszystkich miłośników podróży, pysznego jedzenia, dobrej muzyki i czynienia dobra w imieniu swoim, Dawida Łasuta oraz Punktu Kultury serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym wieczorze podróżniczym. Będzie jak zwykle – radośnie, z rozmachem i w gronie aktywnych, prospołecznych ludzi o wielkich sercach!

 

W programie wydarzenia:

– ciekawostki krajoznawcze
– degustacja najprawdziwszych potraw kuchni gruzińskiej
– tort-niespodzianka od cukierni “Wyszukane desery” braci Szewczenko
– gruzińskie wino (Szlachetny gąsiorek)
– mnóstwo upominków (mydełka od The Secret Soap, suweniry prosto z Gruzji, gadżety od Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa)
– kulinarne mistrzostwo świata (Spoko box – catering dietetyczny oraz francuskie sery Le Rond)

Gościem specjalnym wieczoru będzie Keti Prangulaishvili – młoda Ambasador Gruzji, mieszkająca w Polsce od 4 lat. Na co dzień spotkacie ją w Stowarzyszeniu Most do Gruzji, gdzie jest lektorką języka gruzińskiego oraz instruktorką tradycyjnego gruzińskiego tańca.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła CZAJKA TRAVEL. O oprawę fotograficzną, jak zawsze, zadba niezastąpiony Piotr Werner.

To doskonała okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym.

Aukcja charytatywna

W trakcie wieczoru odbędzie się aukcja charytatywna podczas której zlicytujemy między innymi zaproszenia do Leśnego spa, weekend w hotelu Murowanica (Zakopane), biżuterię marki WĘC- Twój jubiler.

20.09 wspieramy działalność fundacji “Nie dzieli nas wiek” oraz walkę rodziców Marysi o zdrowie i przyszłość własnego dziecka – https://www.facebook.com/Marysia-Spinuś-i-Wodi-1171599886316928/

REZERWACJA MIEJSC:

Ponieważ wydarzenie już teraz cieszy się sporą popularnością w trosce o komfort uczestników liczba miejsc została mocno ograniczona. W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę datku o wartości 25zł/osoba tytułem “Darowizna – Gruzja” na konto Fundacji “Nie Dzieli Nas Wiek” – Centrum Aktywności Seniorów.

Numer rachunku bankowego: 29 2030 0045 1110 0000 0415 7100
Nazwa banku: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Potwierdzenia przelewu należy jak najszybciej przesyłać na maila dlasut@interia.pl. W tytule wiadomości wpisujemy imiona i nazwiska uczestników. W odpowiedzi otrzymacie specjalny e-bilet, a Państwa nazwisko zostanie dopisane do listy gości.

Widzimy się już 20.09 (środa) w krakowskiej restauracji Cudawianki Food&Wine (Pijarska5) Start : 19.00
Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na fb-kowej stronie organizatora – Dawid Łasut https://www.facebook.com/dawidlasut/?pnref=lhc

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: