Weź udział w wyjątkowym webinarze Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

Badania przeprowadzone przez Uniwersytet SWPS, firmę badawczą Zymetria oraz portal herstories.pl pokazują, że w Polsce idea siostrzeństwa jest wciąż mało znana i praktykowana. Panuje powszechne przekonanie, że kobiety chętniej rywalizują niż się wspierają. Zaledwie 27% badanych (zarówno kobiet jak i mężczyzn) słyszało o idei siostrzeństwa. Tylko 10% badanych obserwuje przejawy siostrzeństwa w swoim życiu.

 

Dlaczego kobiety powinny się wspierać, dlaczego warto czerpać ze swojej wiedzy i doświadczenia? Jakie wartości stoją za siostrzeństwem? Czy działając razem mamy rzeczywiście większą moc?

Na te i inne pytania odpowiemy już 26 czerwca podczas kolejnego webinaru organizowanego przez Europejski Klub Kobiet Biznesu. Wspólnie z zaproszonymi panelistkami, Członkiniami Klubu, zastanowimy się, jak wzmacniać siostrzaną więź i wspierać się, mimo dzielących nas różnic.

W debacie udział wezmą: Katarzyna Worwa, Ewelina Salwuk-Marko, Alina Roszczyńska, Agnieszka Czaplińska, Joanna Wójcik i Katarzyna Kuklieńska.

Link do zapisów: https://ilona947.clickmeeting.com/siostrzenstwo-w-biznesie-i-na-co-dzien?fbclid=IwAR3Z54puFIeKyVU-wLNNdYG0IttCAkWWzwaQtnIe5kt_dOuKnQr-SMcvfHI

SPOTKANIE BEZPŁATNE. Nie tylko dla Członkiń Klubu.

Start: 20.00

Więcej o Klubie na www.ekkb.pl 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: