Weź udział w niezwykłej świątecznej edycji Wielkiej Wymiany Kontaktów w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na czwartą, i zarazem ostatnią w tym roku, świąteczną edycję spotkania networkingowego Wielka Wymiana Kontaktów, które odbędzie się 13 grudnia 2017 w Warszawie w Hotelu Puławska Residence***.

 

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i kontaktów podczas świątecznej gry networkingowej (100), a także przekazanie wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez prezentację sylwetek kobiet sukcesu oraz trenerów biznesu.

Gościem specjalnym będzie: KAROL BARTKOWSKI

Pomysłodawca i koordynator projektu Samoutrudnianie.pl, inwestor, udziałowiec, profesjonalny mówca i trener z 16 letnim stażem. Absolwent SWPS w Warszawie i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Przeprowadził ponad 3 500 prezentacji, wystąpień i szkoleń, spędzając na scenie znacznie ponad 10 000 godzin.  Autor bloga WystapieniaPubliczne.edu.pl oraz kanału na Youtube.pl. Pieniądze i Relacje“, który współprowadzi z żoną Joanną. Współpracował z największymi firmami i korporacjami świata, a w jednej z nich General Electric pracował 5 lat. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec 3 dzieci – dwóch córek i syna, a także zapalony mors, kolarz i biegacz.

Tematem wystąpienia będzie „samoutrudnianie”, czyli to jak sami sobie przeszkadzamy w osiąganiu celów. Dowiedz się jak wzmocnić poczucie skuteczności i zwiększyć szansę na osiąganie celów w 2018.

Partnerem spotkania jest Opel NextTeam.

Dodatkowe atrakcje: Jazdy próbne, konkursy z nagrodami, vouchery upominkowe i nagrody niespodzianki oraz nowy OPEL Insignia Grand Sport z pełnym bakiem na weekend! NEXTEAM Twój Team Opla!

Szczegółowy program i zapisy: http://www.twojapasjatwojafirma.pl/wwk/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: