Weź udział w VIII edycji Akademii Law Business Quality

13 października startuje ósma edycja Akademii Law Business Quality organizowanej przez magazyn Law Business Quality. Prawie 30 kobiet z całej Polski spotka się na Pomorzu podczas kameralnych warsztatów prowadzonych przez najlepszych coachów i trenerów biznesu. A wszystko to w przepięknych wnętrzach River Style Hotel & SPA w Redzie.

 

– Celem Akademii jest przede wszystkim integracja kobiet, które chcą od życia czegoś więcej. Kobiet, które stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale również takich, które od lat z sukcesem go prowadzą. Program zajęć – co wyjazd inny – powstaje po to, aby wspierać ambitne kobiety w świadomym kształtowaniu ich ścieżki zawodowej, w rozwijaniu samoświadomości oraz inspirowaniu do działania poprzez przekazywaną w jasny sposób wiedzę naszych prelegentek i naprawdę z życia wzięte przykłady. Akademia LBQ to połączenie relaksu w SPA z rozwojem osobistym i warsztatami na najwyższym poziomie. A wszystko w luźnej, rodzinnej i kameralnej atmosferze – wyjaśnia pomysłodawczyni weekendowych spotkań Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality.

Tematyka urodzinowej edycji:

1. Siła odpowiednio dobranej garderoby – czyli jak za pomocą tricków i zabiegów stylistycznych wzmocnić poczucie wartości i pewności siebie. (Katarzyna Kobiela)

2. Bądź ciekawa liczb. Jak w lekki sposób wprowadzić w życie zmiany myślowe w temacie finansów prywatnych? (Dorota Murawka)

3. Autentyczność przyciąga, czyli jak stworzyć silną i unikalną markę? (Kasia Malinowska)

4. Jak zbudować, prowadzić i reklamować markę/ firmę w Internecie? Czego firmy informatyczne Wam nie powiedzą a każdy przedsiębiorca powinien to wiedzieć? (Karol Szczęsny)

5. Zrzuć swoje wewnętrzne kajdany, czyli jak przepracować ograniczające nas przekonania? (Kinga Bogdańska)

6. Wolność emocjonalna kobiety, czyli jak zarządzać swoimi emocjami? (Karolina Mikulko)

7. Szczęśliwa kobieta, czyli jaka? (Ilona Adamska)

 

Jak poprzednią edycję wspomina jedna z uczestniczek?

– Konkretna dawka inspiracji i motywacji. Cudowny czas w towarzystwie niesamowitych kobiet, z Iloną Adamską na czele. Jedna z lepszych inwestycji czasu, owocująca wspaniałymi znajomościami, które mam nadzieję będą trwałe na długie lata, przynosząc wymierne korzyści w sferze prywatnej, jak i biznesowej.

Monika Kowalska-Acimović

Warunku uczestnictwa

Jeśli chcesz poznać wyjątkowe kobiety, spędzić czas w gronie pań, które stawiają na własny rozwój – dołącz do nas i weź udział w VIII edycji Akademii, która odbędzie się 13-15.10.2017. w Redzie.

Pierwszego dnia, podczas uroczystej kolacji uczestniczki będą świętować 3. urodziny Akademii Law Business Quality. Na wszystkie Panie czekają super prezenty!

Koszt udziału w Akademii to 350,00 zł brutto.

W cenie 2 noclegi ze śniadaniem, 1 powitalna kolacja, bezpłatna strefa wellness (basen), turniej w kręgle oraz udział w 7 warsztatach. Na własny koszt: obiady + 1 kolacja. Dodatkowe zabiegi w strefie spa z – 15 % rabatem.

Zapisy:

Należy wysłać swoje imię, nazwisko, nr telefonu na adres: 

redakcja@magazynlbq.pl

Opłatę należy dokonać na konto:

I.D.MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

PKO BP 79 1020 2980 0000 2102 0008 9961

W temacie przelewu wpisując: AKADEMIA REDA. Tylko dokonanie opłaty gwarantuje udział w Akademii.

 

*** Wystawiamy faktury.

 

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Godzinowy plan wykładów podamy końcem września.

Więcej o hotelu na: http://hotelriverstyle.pl/pl/home

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: