Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską

 Chcesz zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie i poprawić ogólną kondycję? Weź udział Walentynkowym Maratonie Fitness z Ewą Chodakowską, połączonym z Targami Zdrowia i Urody. Wspólnie z najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce, Ewą Chodakowską, w Wałbrzychu ćwiczyć będzie prawie 400 osób.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki od sponsorów, a dla najbardziej aktywnych – atrakcyjne nagrody.

Ewa Chodakowska, najsłynniejsza polska trenerka fitness, redaktor naczelna Be Active Dietetyka&Fitness, po raz pierwszy odwiedzi Wałbrzych, aby przeprowadzić spektakularny trening. Trzeba podkreślić, że trening z nią to przyjemność, a nie przykry obowiązek! Wymaga jednak determinacji, a ta skutecznie rodzi się podczas zajęć w grupie. Dlatego gwarantujemy, że pokochasz bycie fit, bo obudzisz w sobie siłę i znajdziesz motywację.

– Ogromnie cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w tym wydarzeniu, gdyż po raz kolejny będę miała przyjemność nie tylko poprowadzić trening, ale przede wszystkim zachęcić do aktywności fizycznej kolejne osoby. Liczę na to, że to będzie bardzo aktywny dzień z ogromną dawką endorfin!
– mówi Ewa Chodakowska.

Organizatorem wydarzenia „Kochaj Fit! Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską. Targi Zdrowia i Urody” jest Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA – ZDRÓJ w Wałbrzychu, wspierane przez FRW Media Group, spółkę działającą jako Instytucja Otoczenia Biznesu. Połączone siły dwóch doświadczonych partnerów pozwoliły na przygotowanie imprezy, jakiej w regionie jeszcze nie było!

– Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską będzie niewątpliwie jedną z najciekawszych tego typu imprez na Dolnym Śląsku. Oprócz treningu ze słynną trenerką, oferujemy kilka godzin intensywnych zajęć z naszymi najlepszymi instruktorami. Szykujemy także niespodzianki dla tych, którzy zechcą o swoją sylwetkę zadbać właśnie z nami. Maraton będzie połączony również z całodniowymi Targami Zdrowia i Urody. Wystawcy z całego regionu zaprezentują swoje towary i usługi – mówi Mariusz Gawlik, prezes Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA – ZDRÓJ w Wałbrzychu.

– Nasz ośrodek oferuje bardzo szeroką gamę atrakcji dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszej oferty na co dzień – dodaje.

Na czterogodzinnym maratonie w wałbrzyskim Centrum Sportowo – Rekreacyjnym AQUA-ZDRÓJ planowane są zajęcia z różnych dyscyplin fitness – m.in. Zumby, Treningu Metabolicznego, Body Crossu, Beauty Stretchingu oraz Dance Flooru.

Cały program treningowy został tak zaplanowany, aby skutecznie pomagał osiągnąć wymarzone efekty. Trenerzy zwrócą uwagę na technikę i będą uczyć poprawnego wykonywania ćwiczeń. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy aktywne osoby z całego regionu.

Bilety wstępu na maraton w cenie od 60 zł.

Targi Zdrowia i Urody bezpłatnie otwarte dla wszystkich.

Kochaj Fit! – PROGRAM

10:00-21:00 – Targi Zdrowia i Urody
16:00-20:00 – Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską
15:00 – rejestracja, odbiór upominków
16:00 – rozpoczęcie maratonu
16:00 – 16:50 – Zumba
17:00 – 17:30 – Trening Metaboliczny
17:30 – 18:00 – Body Cross
18:15 – 18:30 – mini briefing z Ewą Chodakowską
18:30 – 19:15 – Trening z Ewą Chodakowską
19:15 – 19:25 – Wspólne zdjęcie z Ewą Chodakowską
19:25 – 20:00 – Spotkanie z Ewą Chodakowską
19:25 – 19:50 – Beauty Stretching
19:50 – 20:25 – Dance Floor
20:25 – losowanie nagród, zakończenie maratonu

Sprzedaż biletów na www.abilet.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: