W stronę Orientu!

W stronę Orientu!
V-7541,V-7548

W stronę Orientu!
V-7561,V-7563,V-7565

W stronę Orientu!
V-7591,V-7593,V-7598

W stronę Orientu!
V-7621,V-7623

W stronę Orientu!
V-7661,V-7665

W stronę Orientu!
V-7671,V-7672,V-7673,V-7678

W stronę Orientu!
V-7501,V-7508

Zapomnij o szarej i ponurej aurze za oknem – daj się zaprosić w podróż do krainy pełnej przepychu i luksusu. Dzięki najnowszej kolekcji marki Axami – Oriental Nights – to łatwiejsze niż myślisz!

 

 

Długie noce, pochmurne dni, przejmujący chłód… Nie mamy cienia wątpliwości – to oblicze jesieni, którego nie lubi chyba nikt. Zamiast z nostalgią spoglądać na bezlistne drzewa, wspominając feerię barw, która jeszcze nie tak dawno cieszyła oczy, lepiej… wyruszyć w podróż do bajecznie kolorowego świata Orientu. Nie musisz kupować biletu, rezerwować pobytu w hotelu ani pakować walizki. Twoją przepustką do tej cudownej krainy będzie najnowsza kolekcja bielizny marki Axami – Oriental Nights!

Bogate zdobienia, luksusowe fasony, nasycone kolory – to cechy, które wyróżniają styl mitycznych bohaterek z Opowieści Tysiąca i Jednej Nocy. Dzięki niezwykle różnorodnej kolekcji marki Axami, ty też możesz przez wiele nocy z rzędu kreować świat rodem z opowieści Szeherezady! Wykwintne modele zachwycają każdym detalem i sprawią, że odkrywanie twoich sekretów będzie dla twojego mężczyzny niezapomnianą przyjemnością.

Z kolei barokowo zdobione kompleciki noszone nawet pod ciepłymi swetrami, dodadzą ci pewności siebie i błyskawicznie poprawią nastrój, zwłaszcza w pochmurny, jesienny dzień! Bielizna z kolekcji Oriental Nights jest wyjątkowo komfortowa i ponadczasowo elegancka – bez względu na to, czy wybierzesz propozycję na niebiańską noc, czy na pełen wyzwań dzień!

Dzięki kolekcji Oriental Nights razem ze swoim partnerem przemienisz szarą, smutną jesień w krainę pełną bajecznego przepychu i kuszących sekretów!

Inspiracji szukaj na www.axami24.pl 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: