W poszukiwaniu oryginalnych perfum i szminek. Nowa marka na polskim rynku Kelly Couronne

Marka Kelly Couronne powstała ponad rok temu. Jest efektem spełnienia marzeń Kelly Troung, projektantki i business woman pochodzącej w Wietnamu, która od 15 lat mieszka i pracuje  w Polsce.

 

W ofercie marki znajduje się kolekcja niezwykle kobiecych ubrań, bo od odzieży „zaczęła się” marka, ale też niezwykle ciekawe zapachy perfum oraz szminki i błyszczyki.  Na dziś.  Projektantka, która szturmem zdobywa zainteresowanie mediów zapowiada poszerzenie oferty kosmetycznej o nowe zapachy, nową paletę kolorystyczną szminek oraz kosmetyki do makijażu. Czyli, że będzie się działo!

Obecnie w ofercie marki znajduje się wiele zapachów dla kobiet i cztery dla mężczyzn, woryginalnych nutach zapachowych, łączących w sobie dwa światy, dwie kultury: polski i azjatycki.

Na dziś marka jest niszowa, ale  jej atutem jest to, że coraz więcej kobiet  i mężczyzn poszukuje produktów oryginalnych,  bardzo dobrych jakościowo, spełniających wymóg wyjątkowości za rozsądną cenę. Wszystkie te warunki spełniają produkty marki Kelly Couronne, które można nabyć za pośrednictwem www.kelly.com.pl lub w stacjonarnym butiku/showroomie na Siennej  89  w Warszawie.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: