Venus Galeria – polska marka niezwykłej biżuterii

Poszukujesz biżuterii oryginalnej i projektów, których nie ma nikt inny? Poznaj markę Venus Galeria – rękodzielniczą manufakturę biżuterii z Kłodzka, która stawia na wyjątkowość.

 

 

 

Venus Galeria podbija serca miłośników oryginalności, którzy cenią indywidualizm, odwagę i charakter. Marka otrzymała miano Kobiecej Marki Roku 2020 w kategorii klasa i styl oraz jest laureatem Influencer’s Top 2020. Ponadto posiada certyfikat Dobre Bo Lokalne – pracownia w Kłodzku tworzy od zera wszystkie ozdoby, dzięki czemu są w 100% biżuterią polską. Od projektu, poprzez wykonanie, na wysyłce skończywszy – wszystko odbywa się w Polsce.

Inspiracje z natury

Projekty Venus Galerii w znakomitej większości inspirowane są otaczającą nas naturą. Jej magią, niezwykłością, nieoczywistością. Czarem, który skrywa pobliski las. Lekkością kwietnej łąki. Malowniczym krajobrazem. Otaczającymi nas zwierzętami – ssakami, owadami i ptakami, mieszkańcami wód. Każda mała rzecz może stanowić punkt wyjścia do fascynującego projektu, który finalnie gości w naszych szkatułkach. Oryginalne kolczyki, ciekawe i wielofunkcyjne broszki (mogące być np. zawieszkami), okazałe pierścionki, efemeryczne bransoletki. Rękodzieło artystyczne, które jest czymś więcej, niż tylko biżuterią. Skrywa bowiem w sobie odrobinę magii, a za każdym projektem stoi ciekawa historia, która przyczyniła się do jego powstania.

100% handmade

Ozdoby Venus Galerii tworzone są z hipoalergicznego srebra o czystości 99,99% Ag. Są bezpieczne nawet dla dzieci i nie uczulają. Dodatkowo są w stu procentach wykonywane ręcznie, przy wykorzystaniu różnorakich form, dłut, szlifierek. Cały proces produkcji w kłodzkiej pracowni jest fascynujący – obserwowanie tego, jak z projektu rodzi się finalny produkt, to niezwykle satysfakcjonująca rzecz. Ozdoby nie powstają masowo, a niektóre z nich tworzone są na specjalne zamówienie. Dzięki temu można mieć pewność ich unikatowości. Jest to biżuteria ze srebra, której próżno szukać w popularnych sklepach. Takiej nie znajdziecie nigdzie indziej.

Wyrażaj siebie

Biżuteria tworzona jest z myślą o jej użytkownikach. Zróżnicowane kształty i kolory pozwalają na dopasowanie ozdób do swojego stylu, charakteru a nawet nastroju. Biżuteria Venus Galerii to must have dla wszystkich fanów oryginalnych błyskotek, a także dla marzycieli i tych, którym bliskie jest bujanie w obłokach. Dla indywidualistów lubiących podążać własnymi ścieżkami, przecierających nowe szlaki i tych, którzy lubią szokować. Misternie wykonane kolczyki, bransoletki czy spinki do mankietów to małe dzieła sztuki, które zawsze można mieć blisko siebie. Fani klasyki i elegancji również znajdą coś dla siebie – stonowane projekty w nowoczesnej odsłonie, które są uniwersalne i ponadczasowe, ale zarazem unikatowe i nie są nudne, pospolite bądź miałkie. Zainteresowani? Zajrzyjcie do sklepu internetowego https://venusgaleria.pl/ i wybieracie spośród setek dostępnych ozdób. Biżuteria srebrna z duszą Venus Galeria z pewnością nie zawiedzie!

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: