Twój azyl na tarasie i balkonie

Nieważne, czy mieszkasz w mieście, czy poza nim, masz do dyspozycji duży taras i ogród czy może tylko skromny balkon w wieżowcu. Wystarczy tak niewiele, by przekształcić tę przestrzeń w oazę spokoju…

 

Wyobraź sobie letni poranek z filiżanką kawy w ukwieconym ogrodzie, w otoczeniu ptasich treli, brzęczenia pszczół i cykania świerszczy. Lub widok na twoje miasto okraszony zachodem słońca, przy wtórze wesołego pisku jerzyków czy szpaków. Myślisz, że ta wizja pozostanie tylko w sferze marzeń? Nic bardziej mylnego, wystarczy przestrzeń, którą dysponujesz: taras, ogród lub balkon, wzbogacić o huśtawkę, bujak czy krzesło brazylijskie, by w mig wyczarować klimat wytchnienia i spokoju.

Romantycznie

Kto powiedział, że huśtawka to gadżet, który dedykowany jest tylko dzieciom oczywiście jest w błędzie! Huśtawka to doskonałe wyposażenie każdego ogrodu. Zarówno mały, jak i duży człowiek znakomicie spędzi na niej upalne przedpołudnie, jak i ciepły wieczór. Huśtawki czy fotele wiszące w ogrodosfera.pl mogą też znakomicie zdobić nasz ogród, nadając mu charakteru przytulności i romantyzmu. Wszystko zależy jednak od tego, jaki model wybierzemy: naturalny, wykonany z drewna, czy może metalowy, o ażurowej, artystycznej konstrukcji.

Praktycznie

Twój ogród jest niewielki? Mimo to chcesz razem z rodziną cieszyć się chwilą relaksu w pięknym otoczeniu? Jeśli tak, idealnym wyborem będzie większa, przynajmniej dwuosobowa huśtawka np. z drewna modrzewiowego. Miękko wyściełane siedzisko wraz z oparciem zachęcają, by przysiąść na dłużej- z książką, albumem na zdjęcia… Jeśli wybierzesz model dodatkowo wyposażony w daszek, nie straszne będą ci upały. Nasza sugestia: wystarczy tuż obok postawić niewielki stolik kawowy by przenieść salon w bardziej przyjazne otoczenie: na dwór!

Miejsko, ale sielsko

Nawet niewielki balkon może być ciekawie zaaranżowany. Swój styl warto wyrazić modnym przedmiotem, takim jak krzesło brazylijskie. Jego zalety trudno przecenić. Przede wszystkim, jest niezwykle wygodne i sprawia, że po całym dniu nasz kręgosłup naprawdę odpoczywa. Poza tym, krzesło brazylijskie wykonane jest w większości z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy bawełna. Mebel jest wytrzymały i bez trudu udźwignie nawet 100 kg, a jeśli użyjemy niewielki podnóżek, z powodzeniem zastąpi hamak. Wreszcie najważniejsze: pomoże zagospodarować nawet niewielką przestrzeń: wzbogaci każdy, nawet niewielki balkon. Wreszcie, złożone krzesło brazylijskie zajmuje naprawdę mało miejsca i po sezonie letnim bez trudu zmieści się w szafie czy pawlaczu.

Huśtawka, bujak czy krzesło brazylijskie… Które z nich wybrać? Wszystko zależy od przestrzeni, która dysponujesz i od twojego pomysłu na jej aranżację. Jedno jest pewne: miękkie kołysanie, zapach kwiatów i śpiew ptaków masz zagwarantowane!

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: