Tłum gwiazd na otwarciu Holistic Clinic – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Tłum gwiazd na otwarciu Holistic Clinic

Imperium Kobiet poleca!

Dr Krzysztof Gojdź otworzył nowoczesną klinikę HOLISTIC Clinic w Warszawie przy ulicy Racławickiej 98. Zaskakującym elementem uroczystego otwarcia były nawiązania do wielkiego artysty Salvadora Dali…

]]>

– Salvador Dali – artysta, rzeźbiarz, trochę odlotowy ekscentryk. Takiego go lubię. W medycynie estetycznej też trzeba być rzeźbiarzem, malarzem, mieć wyczucie artystyczne, aby wyciągnąć z każdej twarzy to, co najpiękniejsze, nie zniekształcić jej rysów i nie zmienić ludzi w kogoś kim nie są. Taka jest moja wizja medycyny estetycznej – mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź, wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine.

Uroczyste otwarcie Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 przyciągnęło tłumy gwiazd. Pojawili się zaprzyjaźnieni z kliniką: Magda Gessler, Maja Ostaszewska, Monika Olejnik, Kasia Warnke i Piotr Stramowski, Anna Powierza, Thirty Fashion, Anna Oberc, Joanna Kurowska, Małgorzata Potocka, Kasia Wołejnio, Klaudia Wiśniowska, Eliza Gwiazda, Paulina Koziejowska, Ryszard Rembiszewski, Ola Ciupa, Paula Tumala, Ewa Mielnicka, Zofia Czerwińska, Hanna Bakuła i Rafał Maślak.

Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Sowińska, a z recitalem akustycznym wystąpiła Patrycja Markowska.

Kluczowi pacjenci kliniki, gwiazdy i media mogli zrobić sobie zdjęcie na kultowej sofie czerwone usta, zaprojektowanej w latach 30. przez Salvadora Dali. Wyjątkowych nawiązań do wybitnego artysty było znacznie więcej: motyle, cytaty, charakterystyczne wąsy, z których słynął Salvador domalowane na zdjęciach Dr Gojdzia. Goście mogli również porozmawiać z zespołem ekspertów, dowiedzieć się jak zadbać o siebie i uwypuklić naturalne piękno swojego ciała. !

HOLISTIC Clinic to nie tylko poprawianie urody i odmładzanie, aby każdy zatrzymał upływający czas. HOLISTIC Clinic to również centrum leczenia ludzi skrzywdzonych przez los, klinika witaminowa i w przyszłości centrum leczenia komórkami macierzystymi. Specjalistom pracującym w klinice zaufało już wiele tysięcy pacjentów. Teraz ze względu na nową siedzibę, największej i najnowocześniejszej kliniki medycyny estetycznej w Polsce, Dr Krzysztof Gojdź i jego zespół otwierają się szerzej na pacjentów, dając im możliwość leczenia według najwyższych standardów światowych.

W nowej siedzibie eksperci zaoferują od 24 czerwca jeszcze bardziej holistyczne podejście do zdrowia i urody. Poszerzą specjalności o dermatologię, endokrynologię, profesjonalną fizjoterapię, kosmetologię medyczną, trychologię. Stworzą też dział dietetyki, pomagający w rozsądnej redukcji masy ciała pacjentów.

Jeżeli chcecie skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej i zależy Wam na profesjonalnym podejściu, adres w stolicy jest tylko jeden: Holistic Clinic, ul. Racławicka 98.

Partnerami wydarzenia byli: drgojdz.com, Zo Skin Health Products, Jacob’s Creek, Open House, designerskie.com, Juicy Jar, Mesoestetic, Edipresse Książki, Bee Music.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: