Tego pożaru już nie ugasisz… Gorąca premiera „Bez powietrza” Magdaleny Szponar

„Taka właśnie była miłość. Potrafiła rozpalać w nas ogień, który kruszył najtwardsze mury. Ten sam ogień mógł również dać bezpieczeństwo, nadzieję  i światło w życiu pełnym mroku”.

 

 

Kiedy skończy się walka z największym demonem przeszłości, Marta wcale nie poczuje wytchnienia. Wręcz przeciwnie, nadchodzące chwile będą dla niej jeszcze trudniejsze, a towarzyszyć jej będzie bezsilność. Miłość między Rafałem i Martą zrodziła się z płomieni. Teraz oboje dowiedzą się, co to znaczy żyć bez powietrza w świecie pełnym niebezpieczeństw. Ich walka jeszcze się nie skończyła. Czeka ich ostatnia bitwa, w której stawką będzie życie.

Drugi tom gorącej serii „Cztery Żywioły” zaskoczy czytelników, pozostawiając ich bez tchu. Bez powietrza” to mistrzowskie połączenie płomiennej miłości, żądzy, pragnień, ekscytacji, ale także ludzkich lęków i niepewności. Autorka zaskakuje swoich fanów, prezentując książkę, którą czyta się jednym tchem. Ta stanowi znakomitą propozycję na coraz dłuższe, klimatyczne wieczory.

Najnowsza książka Magdaleny Szponar „Bez powietrza” to pozycja, która znakomicie pokazuje, na jak wiele nas stać w momencie, kiedy życie ukochanej osoby jest zagrożone. To także ciekawe wątki gangsterskie i ludzkie relacje, wymykające się spod kontroli.

Magdalena Szponar jest pisarką niebanalną, bezkompromisową, odważną. Zakochana
w słowach, uzależniona od dobrych powieści – szczerych, trudnych, pozostających w pamięci na długo. Prywatnie zwariowana mama dwójki dzieci, oddana żona strażaka i polonistka z pasją.

Magdalena Szponar, „Bez powietrza”, Wydawnictwo Szósty Zmysł, Słupsk 2021.

Książkę poleca Imperium Kobiet.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: