Technologia M’onduniq – w Twoim salonie kosmetycznym!

Najnowsze technologie są znakomitym wsparciem dla kobiecej urody. Przy ich wyborze warto zdać się na profesjonalistów – takich, jak marka M’onduniq!

 

 

 

Brunetki, blondynki… Wszystkie panie mają prawo czuć się pięknie i wyjątkowo. Wiek, rodzaj cery czy inne aspekty nie stanowią w tym przypadku przeciwwskazań do dbania o urodę. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach kobiety chcące dobrze czuć się w swojej skórze mają do wyboru szeroką gamę produktów i zabiegów umożliwiających osiągnięcie tego celu. W tych działaniach coraz więcej pań chce zgłosić się do salonów oferujących usługi na najwyższym poziomie. Wśród najczęściej wskazywanych powodów takiej decyzji należy wskazać choćby poczucie bezpieczeństwa i chęć dostrzeżenia zadowalających efektów. Doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele salonów kosmetycznych. Dlatego coraz większe ich grono zgłasza się do marki M’onduniq producenta profesjonalnych urządzeń do wykonywania innowacyjnych zabiegów.

– Współcześnie ludzie prowadzą bardzo intensywny tryb życia, często zmagając się z brakiem wolnego czasu. Dlatego, kiedy odwiedzają gabinety kosmetyczne, oczekują szybkich efektów i coraz częściej wybierają zabiegi, które nie wymagają długiej rekonwalescencji. Przykładem takiego rozwiązania jest Innari htp. To pierwsze takie urządzenie, które w sposób nieinwazyjny może wnikać na głębokość aż czterech milimetrów, bez konieczności wykonywania nakłuć – wyjaśnia Joanna Kadula, specjalistka z branży beauty, prowadząca holistyczne szkolenia.

Działanie technologii HTP stymuluje regenerację włókien kolagenowych i remodeluje ich strukturę w trzech warstwach skóry. Włókna stają się krótsze, odnowione i zyskują lepszą sprężystość.

Badania przeprowadzone w ramach Międzynarodowego Centrum Badań Klinicznych potwierdziły skuteczność technologii i oceniły rezultaty uzyskane przez badaczy. Wśród najczęściej wymienianych efektów zabiegowych znalazły się: natychmiastowy wzrost napięcia skóry, wygładzenie i zmniejszenie zmarszczek, znacząca poprawa utraconego konturu twarzy oraz zwiększenie jędrności i gęstości skóry. Pozostaje zapytać, czym ponadto marka M’onduniq wyróżnia się na tle konkurencji?

– W firmie M’onduniq kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów, dlatego INNARI HTP został poddany licznej serii testów, aby zapewnić klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegu. Jesteśmy przekonani, że nasze innowacyjne rozwiązanie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i pozwoli im cieszyć się młodszym, bardziej promiennym wyglądem, bez konieczności rezygnacji z intensywnego trybu życia – mówi Joanna Kadula, regionalny trener beauty.

Do godnych polecenia urządzeń z pewnością można zaliczyć inne sprzęty wykreowane przez markę M’onduniq, z laserem diodowym do depilacji na czele:

– Jego skuteczność została potwierdzona przez liczne badania i… opinie zadowolonych mych klientów. Jego największą zaletą jest skuteczność w walce z niechcianymi włoskami. Klientki, które poddawały się zabiegowi zgodnie przyznały też, że ogromnym plusem w tym przypadku jest długotrwały efekt depilacji – mówi Joanna Kadula, ekspert z branży beauty.

Z kolei laser pikosekundowy pozwala osiągnąć spektakularne efekty w zakresie zwalczania innych mankamentów urody:

– Laser pikosekundowy jest niezwykle pomocny w przypadku usuwania nieudanego makijażu, niechcianych tatuaży, ale też przebarwień czy śladów po trądziku. Głowica pikosekundowa pomaga usunąć pigment w skórze dzięki najkrótszej wiązce laserowej mierzonej w pikosekundach (stąd nazwa sprzętu). Dzięki tak krótkiemu kontaktowi promieni ze skórą rekonwalescencja po zabiegu przebiega stosunkowo szybko. Największą zaletą zastosowania lasera pikosekundowego jest jednak jego skuteczność w zwalczaniu niechcianych pigmentów! – wyjaśnia Joanna Kadula, ekspert marki M’onduniq.

Marka M’onduniq, oprócz wdrażania innowacyjnych technologii i profesjonalizmu przyjęła sobie za cel wspieranie właścicieli salonów kosmetycznych. W tym przypadku realizowane są działania o charakterze holistycznym:

– Mamy kosmicznie szybkie tempo rozwoju i działania. Błyskawicznie reagujemy na to, co dzieje się na rynku, wiemy, jakie są aktualne potrzeby naszych klientów. To właśnie oni mają największy wpływ na nasze działania. Warto wiedzieć, że pierwsza wersja każdego wprowadzonego urządzenia nigdy nie była wersją ostateczną. Zawsze reagowaliśmy na sugestie naszych klientów i wprowadzaliśmy udoskonalenia. Możemy sobie na to pozwolić, bo nie jesteśmy dystrybutorem a producentem urządzeń. Wykorzystując w gabinecie kosmetycznym filozofię holistyczną, podchodzimy do klientów indywidualnie, starając się̨ otoczyć́ ich wyjątkową̨ opieką i troską. Uczymy kosmetologów, jak prowadzić konsultacje dla klientów, jak dobrać odpowiednią suplementację, terapie łączone oraz pielęgnację domową – wyjaśnia Joanna Kadula, ekspertka z branży beauty.

Prowadzisz salon kosmetyczny? A może szukasz dla siebie skutecznego i bezpiecznego zabiegu? W jednym i drugim przypadku postaw na profesjonalne innowacyjne rozwiązania. Dokładnie takie ma w swej ofercie marka M’onduniq!

Joanna Bielas

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: