Targi Dni Urody i Spa już w kwietniu! – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Targi Dni Urody i Spa już w kwietniu!

Patronat medialny Imperium kobiet

W dniach 25-26 kwietnia 2015 wrocławska Hala Stulecia wypełni się stoiskami wiodących marek z branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Na odwiedzających Targi Dni Urody i Spa będą czekały specjalistyczne wykłady i warsztaty, a także szereg innych atrakcji.

]]>

 IV Targi Dni Urody i Spa są kontynuacją imprezy organizowanej we wrocławskiej Hali Stulecia od 2012roku.

Tradycyjnie, podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują firmy związane z fryzjerstwem, kosmetyką, kosmetologią, medycyną estetyczną, podologią, dermatologią i dietetyką.

W tym roku organizatorzy Dni Urody i Spa zapewniają odwiedzającym szereg wydarzeń towarzyszących:

Pokazy fryzjerskie
– czołowi kreatorzy Europejskiego Centrum Kształcenia Stylistów przygotowali liczne atrakcje między innymi pokazy New Look damski oraz Barber Show, podczas którego swoje umiejętności zaprezentuję Rafał Szydłowski – zwycięzca KREATORA 2014 w kategorii New Look Męski.

IV Konferencja Dni Urody i Spa –  dla wszystkich pragnących pozyskać specjalistyczną wiedzę. W panelu kosmetycznym poruszona zostanie tematyka nowości w świecie medycyny estetycznej i kosmetologii, z kolei w części fryzjerskiej będzie można doskonalić umiejętności praktyczne biorąc udział w specjalistycznych warsztatach trychologicznych czy upięć.

II Konferencja Podologiczna – wykłady prowadzone przez prelegentów z Centrum Podologicznego Na Zdrowiu. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie specjalistów, także z branży kosmetycznej, na poszerzenie wiedzy z zakresu profilaktyki i leczenia stóp.

III Kongres Makijażu
– organizowany wraz z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, którego tematem przewodnim będzie Rola makijażu w karierze kobiety kreatywnej. Kongres skierowany jest do profesjonalistów pragnących rozwijać swoje umiejętności wizażu.

Przewidziano również szereg konkursów; między innymi III Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek, III edycja konkursu Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa – Kosmetyka i Fryzjerstwo.

Regulaminy i zgłoszenia do konkursów dostępne są na stronie internetowej: www.wigor-targi.com

Poza wyżej wymienionymi atrakcjami na odwiedzających będą czekały występy, prezentacje i liczne niespodzianki organizowane na scenie głównej, stoiskach targowych oraz w specjalnie przygotowanej Strefie Prezentacji Nowości. Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zapoznania się z nowościami, skorzystania z usług specjalistów, a także uzyskania cennych porad z zakresu zdrowia i urody.

Do zobaczenia w kwietniu!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: