Targi mody autorskiej Fashion Meeting już we wrześniu!

To już 33. spotkanie! Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl) to najpopularniejsze targi na Dolnym Śląsku. To właśnie tutaj wspieramy ideę świadomego i racjonalnego kupowania. Zapraszamy już 3 i 4 września do Zajezdni Dąbie – Czasoprzesterzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3. Targi będą częścią wielkiego festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl), który przypomina na czym polegają świadome zakupy!

 

 

 

 

Polskie marki. Polska produkcja. Polskie szycie

Organizatorzy Fashion Meeting od lat wspierają polskich projektantów mody, twórców i rzemieślników. Pochodzenie, skład, jakość – mają wyjątkowe znaczenie. Wybierając wystawców, zawsze kierują się konkretnymi wartościami, dlatego targi od lat cieszą się uznaniem i tak licznym zainteresowaniem.

Podczas Fashion Meeting swoje propozycje prezentują polskie firmy, osoby, dla których świat polskiej mody jest niezwykle ważny. Tworzą, projektują i szyją wyjątkowe kolekcje w naszym kraju, szerząc tym samym świadomość racjonalnych i przemyślnych zakupów. Swoją postawą udowadniają, że także polskie projekty, czy krawiectwo, może być na najwyższym poziomie. Dlatego kilka lat temu powstała akcja #KupujŚwiadomie, która inspiruje innych i przypomina o rozsądnych zakupach.

Wsparcie rodzimych przedsiębiorców jest w dzisiejszych czasach szczególnie ważne. Problemy za granicą, czy chociażby inflacja, mają ogromny wpływ na nasz kraj, dlatego warto wspierać rodzimych twórców, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej gospodarki. Napędzają ją i dzięki nim może rozkwitać, wznosząc się na nowe tory. To oni tworzą kolejne miejsca pracy i rozsławiają Polskę na cały świat.

Wakacyjne wyprzedaże

Targi odbywają się tuż po wakacjach, a więc nie zabraknie posezonowych wyprzedaży! To idealna okazja, aby zakupić ubrania, które można jeszcze założyć przez kilka tygodni, a posłużą nam w przyszłym roku.

Wyprzedaże letnich kolekcji to fantastyczna możliwość skorzystania nie tylko z niższej ceny, ale z zakupu produktów najwyższej jakości.

Podczas targów obecni będą projektanci mody damskiej, męskiej i dziecięcej, twórcy biżuterii, dodatków i różnych akcesoriów.

Czas na jesienny sezon!

Jeśli myślisz już o jesiennych stylizacjach, podczas Fashion Meeting premierę będą miały najnowsze kolekcje na zbliżający się sezon. To właśnie tutaj odnajdziesz najlepiej skrojony jesienny płaszcz, parkę, czy trencz, a także ciepłe bluzy, kurtki, spodnie. Nie zabraknie sezonowych dodatków.

Podczas wydarzenia znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz dla całej rodziny!

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/847933172832936
www.kupujswiadomie.pl, www.fashionmeeting.pl

Kiedy?
3-4 września w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: