Imperium Kobiet – Sesje modowe – Taniec z Modą – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Taniec z Modą

Ewa Szabatin i jej kolekcja

Zaproponowaliśmy Ewie Szabatin udział w sesji zdjęciowej w roli modelki. Kto jak nie ona sama najlepiej zaprezentuje ubrania pochodzące z jej własnej kolekcji!

]]>

Ewa Szabatin
Wybitna polska tancerka, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Reprezentuje klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Obecnie również instruktorka tańca. Znana milionom widzów jako uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”.

Od niedawna zajmuje się również projektowaniem mody – ukończyła prestiżowe kursy w Central Saint Martins w Londynie. Poszukiwaczka form, kształtów i ekspresji, zarówno na parkiecie, jak i w swoim modowym Atelier. Czuje się kobietą spełnioną, a my jako „Imperium Kobiet” takie właśnie osobowości chcemy pokazywać – inspirujące. Do rozwoju i spełniania marzeń!

Marcin Giebułtowski
Wiodący polski projektant biżuterii modowej, mający ponad 10-letni staż rynkowy oraz 25-letnie doświadczenie w tworzeniu biżuterii. Znany z wyrafinowanego i oryginalnego stylu. Jedyny w Polsce projektant biżuterii z powo- dzeniem organizujący pokazy swoich kolekcji specjalnych na najważniejszych imprezach modowych. Tworzy biżuterię łączącą motywy organiczne z industrialnymi, pełną dynamicznych form oraz kontrastów kształtów, kolorów i faktur.

Biżuteria Marcina Giebułtowskiego powstaje z kamieni półszlachetnych, kryształu, szkła, naturalnych materiałów oraz tworzyw sztucznych, metali, drutów i linek, połączonych w wyrafinowane kompozycje kolorystyczne. Składa się z wielu ruchomych elementów, dzięki czemu nieustannie pozostaje w ruchu, zmienia, błyszczy i dźwięczy. Naszyjniki, bransoletki i kolczyki Marcina Giebułtowskiego mają niepowtarzalny, bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny styl – dynamiczny, intensywny i lekko przerysowany, a jednocześnie uwzględniają światowe trendy w kolejnych sezonach mody.

1. Naszyjnik z kryształu, szkła, tworzyw sztucznych i tekturowych liter – 1599zł
2. Naszyjnik z kryształu, kamieni półszlachetnych, szkla, tworzyw sztucznych – 1999zł
3. Pantera – to upięty materiał tworzący suknie – 0 zł
4. Cena sukienki – płatki – jasno szara – 1499 zł

Fotograf: Katarzyna Goździkowska www.gozdzikowska.com
Wizaż i włosy: Katarzyna Sujka www.katarzynasujka.pl
Stylizacja: Aleksandra Serocka www.styl-on.pl
Sesję zrealizowano w Studiu Floum www.studiofloum.com

 
Twój komentarz:
imię lub pseudonim:
 wyślij ]]>
Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: