Szkolenia z Art of Training – 100% wiedzy, 100% satysfakcji!

Szukasz nowego kierunku rozwoju dla swojej firmy? Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń oferowanych przez firmę Art of Training, które są dofinansowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości!

 

Obecna sytuacja na rynku pracy wymaga od przedsiębiorców podjęcia zdecydowanych działań. Z jednej strony, trzeba być bardzo wyczulonym na potrzeby klientów i szybko na nie reagować, z drugiej; zadbać o podniesienie umiejętności zespołu, który dla nas pracuje. Bez względu na to, czy prowadzimy małą czy średnią firmę, warto oprzeć swoje działania na solidnych pod względem merytorycznym fundamentach. Pomogą w tym szkolenia organizowane przez profesjonalistów z firmy Art of Training, dofinansowane z PARP.

Dlaczego myśląc o szkoleniach warto skierować swoje kroki do Art of Training? Przede wszystkim, każdy przedsiębiorca, który chce zainwestować w rozwój swej firmy, szuka solidnego partnera posiadającego ogromne doświadczenie. Art of Training to 1600 przeprowadzonych szkoleń, a trzeba wiedzieć, że te liczby wciąż rosną. Sukces Art of Training wynika jednak nie tylko z imponującej liczby spotkań z klientami, ale też profesjonalnego przygotowania kadry, którą tworzą m.in. trenerzy umiejętności psychospołecznych, specjaliści z zakresu sprzedaży i zarządzania czy systemów jakości i procesu. Ponadto, wielką zaletą szkoleń oferowanych przez Art of Training jest ich szerokie spektrum tematyczne:

– Od kilku lat prowadzimy kompleksowe projekty rozwojowe, również dofinansowane, dla naszych klientów. Działamy w bardzo wielu branżach, co daje nam możliwość organizowania coraz to nowszych szkoleń. Każda nowy temat szkolenia jest ekscytującą przygodą i interesującym wyzwaniem. Dysponujemy szeroką bazą merytorycznych szkoleń począwszy od szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży, marketingu, procesu aż po obsługę kelnerską, someliera, baristy, obsługi programów 3D, obsługi office, języka angielskiego, psychologa sportowego, treningu motorycznego, logistyki, fotografii i innych tematów. – mówi Radosław Kucharek, dyrektor ds. projektów rozwojowych.

Przede wszystkim jednak, Art of Training to znakomity wybór dla przedsiębiorców, którzy szukają szkoleń dofinansowanych przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych. PARP to instytucja wspierająca działania MŚP, stawiająca na ich rozwój i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Szkolenia oferowane przez PARP są finansowane ze środków funduszy strukturalnych, budżetu państwa i programów wieloletnich Komisji Europejskiej. Ich wysoki poziom merytoryczny poświadczyć mogą specjalne certyfikaty przyznawane firmom uczestniczącym w projekcie. Firma Art of Training może pochwalić się certyfikatem wystawionym przez PARP w 2017 roku, a odnowionym w roku 2020. Wybierając Art of Training możemy też liczyć na profesjonalne przygotowanie całej dokumentacji do rozliczenia usługi, nie musimy też się martwić o przygotowanie dokumentów do ewentualnej kontroli. Warto wziąć pod uwagę to kryterium przy wyborze firmy szkoleniowej!

Doświadczenie, certyfikaty czy liczba przebytych szkoleń to ważne kryteria, jednak dla większości przedsiębiorców liczy się również opinia zadowolonych klientów, którzy mogą potwierdzić, że projekt pomógł im zdobyć nowe umiejętności, utrwalić lub poszerzyć zakres posiadanych kompetencji zawodowych, czy może znaleźć innowacyjne rozwiązania pomagające w rozwoju firmy. Takimi rekomendacjami może pochwalić się firma Art of Training:

– Z firmą Art of Training zrealizowaliśmy już kilka projektów szkoleniowych. Z każdego nasza firma wyniosła ogromną wartość i każdy był poprowadzony bardzo profesjonalnie. Specjaliści z Art of Training pomogli nam zidentyfikować obszary do rozwoju oraz zaproponowali odpowiednich szkoleniowców. Co warte podkreślenia, pomogli nam również znaleźć, uzyskać, jak i rozliczyć dofinansowania na nasze szkolenia. – mówi Grzegorz Słupianek, właściciel marki Art Dress.

Klienci, bez względu na branżę, zgodnie chwalą profesjonalizm Art of Training:

– Miałem okazję korzystać z usług Art of Training już wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem. Do dzisiaj udało się skorzystać z kilkudziesięciu szkoleń sprzedażowych, szkoleń zwiększających kompetencje kadry zarządzającej, technicznych z obsługi programów, szkoleń dla działu marketingu, SEO i wielu innych. Gratuluję firmie Art of Training profesjonalnego podejścia do klienta, a także wyjątkowej kadry szkolącej -mówi Marcin Kapuściński – Prezes Zarządu Synerga Polska.

Markę Art of Training doceniły również instytucje budżetowe:

– Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z udziału w szkoleniach, o czym świadczą pozytywne oceny szkolenia zawarte w anonimowych ankietach, które pracownicy wypełnili po zakończeniu kursu. Szczególne wyrazy uznania płynęły w stronę trenerów, którzy prowadzili szkolenia – rekomenduje Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu.

To tylko niektóre z rekomendacji wystawionych Art of Training przez zadowolonych klientów, którzy często deklarują chęć z ponownego skorzystania z usług szkoleniowych. Wniosek? Warto zaufać specjalistom!

Joanna Bielas

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: