Sylwia Wurst: Nigdy się nie poddawaj!

Kobieta w związku chce być przede wszystkim kochana i szanowana. Chce czuć się ważna i potrzebna dla swojego mężczyzny. Ważne jest dla niej wzajemne zrozumienie i troska. Dlaczego więc tak wiele kobiet wciąż tkwi w nieudanych związkach. Dlaczego piękne, mądre i zaradne życiowo kobiety wciąż są same, zmęczone faktem przyciągania niewłaściwych mężczyzn?!

 

 

 

Jak dziś pamiętam, gdy zadawałam sobie to pytanie. Próbując ułożyć swoje życie osobiste, chciałam zrozumieć, co robię nie tak,  skoro moje związki nie wychodzą.

Dziś znam już odpowiedź.

Po latach własnych poszukiwań szczęścia i miłości, zrozumiałam jedno –  Nigdy się nie poddawaj. Te proste słowa po dziś dzień są moją złotą zasadą i prowadzą mnie w życiu. Wypowiadane jak mantra w chwilach rozczarowania, bólu i smutku pozwoliły mi przejść najcięższą drogę. Od trudnego rozwodu z toksycznym człowiekiem, do miejsca w którym jestem dziś.

Moje trudne przeżycia przekułam w cenne doświadczenie. Wyciągnęłam  wnioski, przeszłam wewnętrzna transformację i stworzyłam siebie na nowo. Moja praca nad sobą nie tylko zaowocowała zdobyciem  odpowiedniej wiedzy i zawodowego doświadczenia. Pomogła mi przede wszystkim  przyciągnąć właściwego dla mnie mężczyznę i stworzyć pełen miłości związek z moją Bratnią Duszą.

Brzmi bajkowo?

To dobrze, bo ta bajka wydarzyła się nie tylko dla mnie, ale także wielu innym kobietom z którymi od lat pracuję zawodowo moją autorską metodą.

Nazywam się Sylwia Wurst i jestem specjalistką od związków i terapii partnerskiej. Pomagam kobietom odnieść sukces z mężczyznami i przyciągnąć do ich życia wymarzonego partnera.

Specjalizuję się w terapii partnerskiej. Jestem instruktorem terapii uzależnień i
trenerem psychologii terapeutycznej w zakresie doskonalenia osobowości.

Od lat rozwijam się duchowo i w praktyce stosuje metodę  Theta Hiling i Reiki pracując z energią człowieka.  Na poziomie fizycznym, duchowym, emocjonalnym i umysłowym m.in. pomaga dotrzeć do źródła lęków oraz ukrytych pragnień i potencjałów, które sprzyjają  rozwojowi.

Napisałam  książkę „Magnetyzm Miłości”  na podstawie której opracowałam holistyczną metodę 4P i stworzyłam  4 tygodniowy kurs on – line „Przyciągnij Bratnią Duszę“. Prowadzę konsultację indywidualne dla singli i kobiet w związku.  Na kanale YouTube i Spotify prowadzę audycję i wraz z zaproszonymi gośćmi rozgryzamy ABC Związku.

Prywatnie jestem mamą pełnoletniego syna i szczęśliwie zakochaną kobietą po 40 – tce.

Więcej o mnie znajdziesz tutaj.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: