Sylwia Wurst: Mogę dziś służyć innym

Moją obecną ścieżkę – z dzisiejszej perspektywy –  mogę zawdzięczać mojemu rozwodowi, który okazał się największym impulsem do zmian i działania. Także kilka innych moich relacji nie było tu bez znaczenia. Jak również terapia własna, która przyszła do mnie po tym, gdy próbowałam zrozumieć kilka zawiłych tematów w swoim życiu. Własne doświadczenie, które zmusiło mnie do wzrostu, pozwoliło zdobyć odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu mogę dziś służyć innym. – mówi Imperium Kobiet Sylwia Wurst, pomysłodawczyni Akademii Związku.

 

 

 

Witaj Sylwio, cieszę się, że przyjęłaś nasze zaproszenie do wywiadu. Opowiedz naszym czytelnikom coś więcej o sobie?

Witam serdecznie, przede wszystkim dziękuje za zaproszenie. Od kilku lat zawodowo zajmuje się pracą z kobietami będącymi w związkach, pomagając im w trudnościach jakie przechodzą w relacji. Singlom natomiast pomagam w znalezieniu odpowiedniego partnera i stworzeniu z nim harmonijnej relacji.

Czy to znaczy, że jesteś kimś w rodzaju zaklinacza związków? Ekspertem od miłości?

Można tak powiedzieć. Potrafię dostrzec i zrozumieć, to co nie działa w związku i przywrócić w nim harmonie. W zasadzie moja praca znalazła mnie sama po wielu latach poszukiwań miłości, w której wciąż popełniałam błędy wiążąc się z niewłaściwymi mężczyznami. W pewnym momencie zorientowałam się, że zdobyłam nie tylko konkretne doświadczenie osobiste w tym temacie, ale także całe moje życie mocno mnie do tego przygotowywało.

Moją obecną ścieżkę – z dzisiejszej perspektywy –  mogę zawdzięczać mojemu rozwodowi, który okazał się największym impulsem do zmian i działania. Także kilka innych moich relacji nie było tu bez znaczenia. Jak również terapia własna, która przyszła do mnie po tym, gdy próbowałam zrozumieć kilka zawiłych tematów w swoim życiu. Własne doświadczenie, które zmusiło mnie do wzrostu, pozwoliło zdobyć odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu mogę dziś służyć innym.

Użyłaś pięknego słowa SŁUŻYĆ innym. A jak się ma to do relacji? Czy, aby być szczęśliwą kobietą w związku, powinno się służyć partnerowi?

W pewien sposób tak, mam tu na myśli służbę związaną z niesieniem zdrowej pomocy, byciu blisko z partnerem i tworzeniu pewnego rodzaju wzajemnej więzi. Wsparcie, inspirowanie do działania, motywowanie, itd. Nigdy natomiast służba, która miałaby pozbawić nas samych godności czy też własnego Ja. Niestety często zdarza się, że kobiety pragnące miłości, całkowicie podporządkowują się mężczyźnie, bojąc się że w innym przypadku go stracą. I służą mu całą sobą, ale nie ze zdrowej, świadomej miłości, lecz z lęku przed utrata tego co mają.

Właśnie dlatego wciąż powtarzam zarówno w mojej książce, podcast’ach czy prelekcjach, które prowadzę dla kobiet, że pierwszym krokiem do stworzenia dobrego związku jest miłość własna. Dopiero gdy pokochamy siebie, swoje wady i zalety, gdy nauczymy się dawać samym sobie czas, miłość i pewnego rodzaju nagrody, będziemy w stanie prawdziwie i z dobrą intencją obdarzyć miłością drugiego człowieka.

Wspomniałaś, że napisałaś książkę. O czym konkretnie w niej piszesz?

Książka jest kierowana głównie do kobiet i nosi tytuł „Magnetyzm Miłości – czyli jak przyciągnąć wymarzonego partnera w mniej niż 100 dni”. Jest moją własną historią oraz drogą, jaką musiałam przejść od rozwodu do dnia dzisiejszego, w którym poukładałam swoje życie osobiste, mogąc cieszyć się wspaniałą relacją. To co jest ciekawe i co chwalą sobie czytelniczki, to narzędzia do pracy, dzięki którym same mogą przejść przez własny proces zmiany i przygotować się na spotkanie tego właściwego mężczyzny, którego same sobie określą.

Prowadzisz prelekcje dla kobiet i różnego rodzaju wydarzenia. Czy dzięki takim spotkaniom kobiety nabierają odwagi, aby zawalczyć o swoje lepsze jutro.

Oczywiście że tak. Mnóstwo kobiet właśnie dzięki takim inicjatywą dostaje szansę, aby spotkać osobiście osobę, która również jest kobietą po przejściach, a której mimo wszystko udało się wyjść z przysłowiowego „bagna”.

Właśnie z chęci niesienia takiej pomocy, stworzyłam podcast ABC Związku, w którym udzielam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez kobiety. Prowadzę również grupę zamkniętą na Facebooku o tej samej nazwie, w której pomagam w bieżących trudnościach oraz zachęcam do wspólnego działania i podejmowania wyzwań.

Sylwio, powiedz proszę, co miałaby zrobić kobieta, która jest gotowa na miłość. Czy wystarczy że przeczyta twoją książkę?

Niektórym kobietom to już wystarczy. Książka zawiera bowiem zestaw narzędzi, które umożliwiają przejście procesu zmiany. Prawda jest jednak taka, że wszystko zależy od własnej determinacji, konsekwencji i włożonej energii. Wiem z własnego doświadczenia, że każdy z nas ma inny charakter, a z rozmów z podopiecznymi wynika, że czasem też dopada nas masa obowiązków i ciężko jest po prostu wszystkiemu podołać, nawet jeśli bardzo się chce. W odpowiedzi na te trudności, powstał projekt o nazwie Akademia Związku.

Brzmi ciekawie, opowiedz naszym czytelnikom coś więcej o tym projekcie?

Akademia Związku, to intensywny miesięczny kurs online, który powstał na bazie książki
„Magnetyzm Miłości”. Dzięki codziennym krótkim lekcjom i zadaniom jakie otrzymują uczestniczki, podtrzymuje ich zaangażowanie, a także jestem w stanie prowadzić je krok po kroku przez proces zmian z jakim przyjdzie im się zmierzyć.

Dajmy na to, że kobieta chce stworzyć dobry związek, którego do tej pory nie miała okazji doświadczyć. Wciąż trafiała na partnerów, którzy nie szanowali jej potrzeb. Pytanie co może z tym zrobić, aby kolejny związek nie okazał się taki sam?

Dzięki jednej z lekcji kursu uświadomi sobie kilka ważnych dla siebie rzeczy. Z czego wynika fakt, że przyciągnęła takiego partnera i co powinna zmienić w sobie, aby kolejny raz nie powielić tego schematu. Posprząta przeszłość, uwalniając się od trudnych emocji, zmieni swoje niewspierające przekonania i co najważniejsze określi cechy partnera w sposób, który współgra z jej podświadomością. Cały proces pozwoli kobiecie mentalnie i emocjonalnie wzrosnąć, aby przyjąć dar jakim jest MIŁOŚĆ.

To prawda, miłość jest darem, wiem coś o tym. Czy to znaczy, że kurs jest przeznaczony tylko dla singli, czy mogą z niego skorzystać również kobiety będące w związku?

Z założenia kurs jest przeznaczony dla kobiet nie będących w związku. Takie osoby mogą od zaraz zacząć pracować nad tym, aby przygotować się na spotkanie najbardziej odpowiedniego dla siebie partnera.

Ktoś kto jest aktualnie w związku, ale z jakiegoś powodu nie chcę w nim dłużej być, zanim podejmie decyzję o przejściu takiego procesu, powinien najpierw zamknąć poprzedni etap, co będzie wymagało więcej pracy.

Jeśli taka kobieta chciałaby wziąć udziału w kursie, proponuję w pierwszej kolejności zapoznać się z książką „Magnetyzm Miłości”.

Sylwio, gdzie można w takim razie dostać ten kurs i skontaktować się z Tobą?

Kurs na tą chwilę jest dostępny w przedsprzedaży, podczas której uczestniczka otrzyma dostęp do pełnego programu w dużo niższej cenie. Do wyboru ma dwa pakiety, w których jest możliwością bezpośredniego kontaktu ze mną za pomocą poczty elektronicznej lub sesji indywidualnej online.

Więcej szczegółów na temat pełnego programu znajdziesz się pod tym linkiem: LINK AFILIACYJNY: https://sylwiawurst.pl/kurs-ik/

Jeżeli chodzi o kontakt ze mną, zapraszam na moją stronę www.sylwiawurst.pl oraz zachęcam do śledzenia mnie na Facebooku i Instagramie.

Co tydzień można, także posłuchać konkretnej wiedzy na temat związków w programie ABC Związku: Posłuchaj Podcast.

Bardzo dziękuje Ci Sylwio za wywiad i wspólnie spędzony czas z naszym Imperium Kobiet.

Było mi bardzo miło i również dziękuje za możliwość rozmowy z Tobą.

***

Sylwia Wurst  – trener psychologii terapeutycznej i rozwoju osobistego oraz ekspert w dziedzinie związków i relacji partnerskich. Autorka książki – „Magnetyzm Miłości” i współautorka książki „W realu i w sieci…”.

Podcast’erka prowadząca autorski program ABC Związku oraz twórca kursu online Akademia Związku, którego celem jest przemiana kobiecego wnętrza i przygotowanie do bycia w szczęśliwym związku.

Pisuję artykuły o tematyce damsko – męskiej do magazynów lifestyleowych oraz biznesowych. Występuje w gościnnych wywiadach radiowych i telewizyjnych dzieląc się swoją wiedzą.

Prelegentka na konferencjach dla kobiet, podczas których uświadamia, że nawet po trudnej relacji można zacząć życie od nowa i stworzyć wartościowy związek.

Prywatnie mama wychowującą nastoletniego syna, a od kilku lat spełniona kobieta w udanym związku partnerskim. Uwielbia zwierzęta, przyrodę i podróże.

Obecnie jest w trakcie pisania kolejnej książki o tematyce związków.

 

Rozmawiała: Ilona Adamska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: