Święto polskiej mody w sercu Warszawy!

28 września po raz drugi w na Mysiej 3 w Warszawie zagości Overview, czyli przegląd najnowszych trendów prosto od polskich projektantów.

 

To jedno z niewielu wydarzeń w polskiej branży mody, które kompleksowo przedstawia propozycje twórców. Już od godziny 11 otwarta dla wszystkich będzie strefa ATELIER z showroomami wyselekcjonowanych marek. Kluczową częścią OVERVIEW są wieczorne pokazy mody, odbywające się w trzech panelach. Łącznie zaprezentowanych będzie 9 kolekcji.

Organizatorzy zdradzają już pierwszych projektantów, których zobaczymy na Mysiej 3 wśród nich po raz kolejny znalazła się Angelika Józefczyk, jej kolekcje najlepiej wyrażają trzy określenia- użytkowość, oryginalny koncept, gra kolorów. Jesienne propozycję przedstawi też łódzki duet Kasi Chojnackiej i Marysi Marcinkowskiej- Reinkreacja. Nie zabraknie w niej konsekwentnie wykorzystywanej czerni,  charakteryzującej markę. Na wybiegu pojawią się również nowości od Sheirt  by Marzena Kowalska. Projektantka jak zwykle stawia na minimalizm i dopieszczenie każdego detalu. Autorską linię bielizny pokaże też Karolina Tokarska. Kolekcja będzie elegancka i jednocześnie prosta w swej formie.

Ciekawie będzie też w strefie Atelier, gdzie oprócz kreacji z wybiegu będzie można kupić również projekty innych marek. Podczas imprezy odbędzie się tam premiera nowej kolekcji muszek lubianej marki MUCHAMA. Biżuterię dzięki której można podkreślić wyjątkowe osobowości oraz poczuć wewnętrzną siłę zaprezentuje Luena.

Niedługo poznamy pozostałych twórców, którzy pokażą swoje kolekcje na jednym z najważniejszych wydarzeń tej jesieni. Nie możemy się już doczekać!

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: