Świąteczna kolekcja X-MAS pod hasłem „FAMILY IS THE BEST GIFT” od Łukasza Jemioła

Łukasz Jemioł to projektant, który słynie z bestsellerowych modeli na okres świąteczny. Oprócz znanych kultowych projektów, takich jak: Jemiołorożec oraz Gwiazdki w tym roku kolekcja X-MAS pod hasłem „FAMILY IS THE BEST GIFT” przedstawia nowe zestawy dresowe dla niej i dla niego. Warto zdecydować się na zakup nowej bluzy i spodni od Łukasza Jemioła, ponieważ przy zakupie zestawu projektant oferuje klientom zniżkę w wysokości – 15%.

 

 

 

W przedświątecznym okresie poszukiwań prezentów dla naszych najbliższych projektant Łukasz Jemioł wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w tym roku zaprojektował zestawy dresowe spodni i bluz z kapturem z haftowanym napisem „FAMILY IS THE BEST GIFT”.  Dzięki uniwersalnemu krojowi, dresy dla Pań oraz Panów są idealne dla osób o różnych typach sylwetek. Zarówno spodnie jak i bluzy zostały wykonane z wysokiej jakości 100% bawełny. Modele dresów sygnowane hasłem tegorocznej świątecznej kolekcji występują w kolorach: czerwonym i czarnym oraz w nowym odcieniu mroźnego pudrowego różu rose pink.

Dla miłośników kolekcji znanych z poprzednich lat, projektant Łukasz Jemioł wprowadził również reedycję projektów: Jemiołorożec oraz Gwiazdki. Obydwa modele to buzy dresowe dla niej i dla niego, które można dowolnie zestawić ze spodniami dresowymi WINTER w ulubionym kolorze. W tym sezonie, oprócz klasycznej bluzy z dekoltem w łódkę nowością jest również model Gwiazdki z kapturem. Bluzy dla Pań z grafiką Jemiołorożca oraz Gwiazdek zostały są dostępne w trzech przewodnich kolorach kolekcji X-MAS, a dla Panów w głębokiej czerni oraz żywej czerwieni.

Projektant jak co roku przyszykował dla swoich klientów wyjątkowe okazjonalne oferty świąteczne. W tym roku Łukasz Jemioł oferuje zniżkę na zakupy kompletów dresowych: spodni oraz bluzy w wysokości -15%.

Nowa kolekcja X-MAS Łukasza Jemioła jest dostępna stacjonarnie, w butiku przy ul. Mokotowskiej 26 w Warszawie, w Łodzi, w CH Manufaktura przy ul. Karskiego 5 oraz online na www.jemiol.com.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: